Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

o tom silne pochybujem,ze nas uvidis aj cez tu hmlu...

dobre lidicky,idem spat lebo mi rozdrapi hlavu,migrena ako z ucebnice..moja hlava,klby a uz aj jazva priam zboznuju taketo pocko..
bru vsetkym..a specialne sovicke..

leandra

..a toto ja nemozem pochopit...:/jaq je,taq je..nepohnem stym
...........................................podmee chytat molekuly

SHAKTI

uaaaaaaaaaaa do prdele!! :-DDDDDDDD
tak to uz hej!!! sa uz vyskriab na ten strom a odfot! :-DD ty moja zoznamka :-DD
dobre,vratim neskor..ten riad bohuzial nikto neumyl :-((

SHAKTI

neboj lilith-ka na prachy som nikdy nebola a ani nebudem...a ten moj domcek vobec neni milionovy...
ved kukaj-kamoska architektka-spravy zadarmo-bo musi :-DD a zas ja som sikula vacsinu na tom domceku si urobim sama :-) takze milionar byt nemusi ale snad nejake prachy ma??!!
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

to je dobre leandrus..inak take dni mam stale,raz totalne down a raz totalne up-ako na husenkovej drahe...sa necudujte ze mam stale problemi so zaludkom a pijem tuto chutnu slanu Fatričku :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.