Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

existuje nieco take ako psi raj..
viem to,je jedno ako to viem...
tam su vsetky spolu,behaju po zakvitnutej luke,su volne,stastne a uz ich nic neboli...

SHAKTI

ty vies,ze strata vzdy boli..je to ten zasrany kolobeh zivota..musi uvolnit miesto niecomu novemu...niecomu na co ta pripravila..to nie je strata,ona ti vlastne dava dar..prijmi ho aby jej obeta nebola marna...este chvilku posmutni...a potom si zapalte tri biele sviecky,placte,smejte sa,spominajte a nechajte ju ist...
velmi ta mam rada..keby som mohla len nieco urobit..
:-((

ethel

ano viem....povedala som jej,že sa tam nemusí báť,lebo ju tam čaká moja maminka a tá sa o ňu bude starať tam:-((((((((((((( to prečúrané kreslo ešte nevyhodím,lebo ju tam cítim,jej vôňu...:-(((((((((((((((((Keby som bola vedela ako to bolí,tak si psíka nikdy nekúpim!

SHAKTI

casom pride iny..ale to teraz nechajme tak..
bol to clen vasej rodiny,plnohodnotny clen..
je mi to vazne velmi luto..
:-((vies aj tymto ti chcela nieco ukazat...

SHAKTI

psiky su anjeli so srstou..su tu v dany okamih nasho zivota,strazia nas-davaju na nas pozor,ukazuju nam co je dolezite,zaplnaju prazdne miesta...tak ako kazdy anjelik,ked splni svoje poslanie...odide..ty vies ze tuto,v srdiecku ich mame navzdy a tam z hora sa na nas usmievaju a davaju na nas pozor..

ethel

nechceme iného...môjho muža som videla prvý krát v živote plakať:-(((((((((((((( to ma bolelo ešte viac:-((((((((((((((((((((((a malá?Tá plače stále,lebo boli ako sestry:-((((((((((((((((((((

ethel

Shaktulka..ani ja som to nezvládala:-((((((((((((((((((((((( musím pochváliť toho najskvelejšieho veterinára na svete doktora Paulíniho! lebo ma do ničo nenútil,dlho sme sa rozprávali....čakal kým to sami nevyslovíme:-((((((((((((((((((((((

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.