Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Samko..ano keď som písala o tej pečienke,v ten deň sa radikálne polepšilo...keď som ju večer bola vyvenčiť a vrátili sme sa domov,napila sa vody a začala jej padať nožička,spadla a museli sme ju vyložiť do kresla....Myslela som,že keď ráno vstanem,že bude zase dobre,že je len zoslabnutá.....:-((((((((( Ráno sme ju našli na zemi,celú uzimenú a nevládnu,nevedela vôbec stáť na zadných..vedela som,že je zle,ale musela som ísť do roboty,vybaviť si volno...stále som dúfala..viem,že to raz muselo prísť:-((((((((((((((((keďsom sa o 10 vrátila z roboty,muž s ňou ostal doma a už nechcela ani piť,tak sme ju zobrali k doktorovi o 15 a 15:35 už spala:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((

SHAKTI

to nevadi,ze neodpovies,len som chcela aby si vedela,to je dobre,ze si nebola sama!!
samozrejme ze dakovala!! zbavila si ju nielen trapenia,ale prezili ste spolu kus zivota,dala ti lasku a ty jej..je to neskutocne tazke,mozno este tazsie ako lucenie s clovekom,lebo do nich vkladame vsetko,svoju bolest,trapenie,radost...
ty vies,ze ona by nechcela aby si trpela a trapila sa,vycitala si nieco!! dala ti vela a na to spominaj..
mam ta moc rada..

ethel

Shaktulka,včera som ti neodpovedala na poslednú sms..nebola som pri tom sama...a boli sme tam do poslednej chvílky...:-((((( Nechcela aby som plakala..odvracala odo mňa hlavu:-(((((((( hladela mi do očí,ale nie vyčítavo,ale tak,akoby sa lúčila:-((((((((((((((((((akoby ďakovala:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk