Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ano bohuzial je to tak..je to kolobeh zivota..aj ked je strata bolestna,je to vzdy zaciatok niecoho noveho..a psy su anjeli so srstou..
ked som o niekoho prisla,vtedy som si strasne zelala jedine,aby sa svet zastavil,aby sa do prdele zastavil aspon na chvilku,nenavidela som cely svet a ludi,ze dokazu ist dalej a svet,zivot ide dalej..ja som ist dalej nemohla..a oni sli akoby sa nic nestalo...
ale musime..

lilith

za každou dušičkou,ktorá odíde je človeku smutno,velmi smutno,ale nám neostáva nič iné len íst dalej.............

SHAKTI

v takychto chvilach vazne ludia nevedia co povedat,nevedia co spravit ako sa zachovat...ale prezili sme si vsetci mnoho strat vo svojich zivotoch a vieme,ze je dolezity pocit,ze na nas ludia myslia a maju nas radi,ale vtedy potrebujeme byt "chvilu"sami,so spomienkami a bolestou.Nechcem aby to vypadalo tak,ze ked tu zartujeme tak nam je to jedno,alebo sme necitlivy,lebo ty vies,ze do nohy ta tu ma kazdy moc rad a kazdy na teba myslime!Len respektujeme tvoju bolest a stratu..aj ked by som najradsej bezala za tebou a objala ta..so mnou sa krasne a dlho mlči :-)
a ani to tu nechcem moc rozmazavat..je to sukromna vec..

gomez1

Etka, nemala by si zabudnúť, a ani nezabudneš. Je to smutné, ale každému rozumnému tvorovi to niečo dá. Uvedomíme si, ako sa máme správať a pripomenie nám to svoju malosť. Ľudia by si potom vážili každý východ slnka s trochou sebareflexie a pokory.