Chcem si umyť ruky

eee

tak tu padali krupy:-(( ale ja som bola schovaná v robote:-) Predpokladám,že u Shaktulky sa dialo to isté,keďže je tak blízko mňa:-)) a teraz svieti slniečko :-)))) LV

pančucha

:) hned ma napadlo, kam by som sa prestahovala :))). Ze neuhadnes? ...ale nikdy som tam nebola.Inak a ked sme pri tej chujavici -uz som tu spominala, ze my sme taku nefalsovanu zazili pred mesiacom -sakra, tak som ti bola v obci, kde zije moja laska z cias mojich 16-tich.Inak kedze si pamatam obec aj cele jeho meno, este nie som taka stara :). A tu ZS som koncila v 86-tom---v poslednom case som v nejakom divnom casopriestore.rok aj desat hore dole.ale uz je fajn...Vsetci sa na mna vybodli, su vonku a ja aby som hnila doma.A ozaj-my sme poslednu stretavku zo strednej mali v materskom centre..zdalo sa mi to uchylne, tak som tam nesla.Ale teraz sa tusim zacinam tesit :ň. Inak ja mam spoluziacky z obci a miest, odkial ma mal spoluhracky :).asi pojdem lepit letaky...inak ludia moji,fajn ze Vas mam vsetkych..ved kto by ma pocuval s tym mojim vecnym kvilenim :D. Cmuk

ethel

nuž kde zase začať....
Panči ten nápad so spolužiaci.sk ti schvalujem!Ja som zo strednej jediná z tohto mesta..ostatné baby sú z MT,CA,PD,.. a oni sa v podtsate stretávajú,vedia o sebe ale ja nič..mali sme stretko po ani neviem kolkých rokoch(15)v MT a ja ťapa som dala na jednu spolužiačku,čo som ju vtom období považovala za svoju najsamfasa a ona mi povedala,že nejde,lebo nie je na ne zvedavá.Tak som kôli nej nešla a dodnes to lutujem.Jedna zo spolužiačiek nedávno založila triedu na spolužiakoch a dali mi echo,tak som sa tak vytešovala....je úžasné zistiť po rokoch ako sa ktorá zmenila,ktorá má kolko detí,....proste úžasný nápad!Takže ti to schvalujem!A nemaj kôli tomu stavy,lebo si neurobila nič zlé,práve naopak-konečne im niekto ukázal aký je skvelý človek a ako mu záleží na iných nielen na sebe!!! Za to ťa zbožňujem aj ja!:-)
Katuš,ty by si tiež mala založiť takú triedu! Možno sa nájde percentuálne viac dementov,čo sa nepriznajú,že sa im to páči,ale nájde sa možno 1-2 taký,čo ti budú vďačný a kôli tomu sa to oplatí!!!
Shaktul,ty nedepkuj,aj tu je chujavica:-) (sa mi páč ten výraz):-D Blíži sa leto,bejvočáci na kúpaliskách,obtiahnuté tričká na vyšportovaných hrudníkoch...to sa oplatí tešiť sa už teraz:-D
...a okrem toho,predýchaš to,všetky tie depky predýchame....lebo sme silné!!!A máme aspoň jedna druhú!
Panči k tomu veku ma napadlo,že dnes doobeda dávali taký film na jojke o tom ako sa staršia dáma rozviedla,presťahovala na miesto kde žila za mladi,lebo čakala,že tam stretne svoju starú lásku a stretla tam jeho syna a zamilovali sa do seba....takže nikdy nie je neskoro!!!Inak pri tom filme som si porevala,tolko romantiky hneď z rána...hmmm...krásna oddychovka.

pančucha

..no a prave mi do mozgu dorazila infoska o tom veku....ved ja som uz stara motyka, to je hrozne (ako s tym budem zit?)...doteraz mi bolo divne len to, ze cernica mozno so mnou vencievala psa-ja som mala uz dve deti a ona bola na zakladke :).Ked som ju uz spomenula, tak dufam, ze je v poriadku.Cernica pre Teba ()♥

pančucha

No tak kedze som si vcera aj dnes svoje odrevala, s cistym pohladom uznavam, ze som urobila dobre.To je jedno, o co ide...radsej nech su veci takto, ako inak...tak a bodka. A Shakti, myslis to rastafariana ? mne kamoska poposielela linky na tie emotikony-az som z toho zufala..ale mozem posielat take srdéčka, ze sa ani na monitor nezmestia.Boze, kde je ta Dee, ked ju clovek potrebuje :).LUBIM VAS ♥

fanda

panci, zivot je zlozity a aj ja si v poslednej dobe myslim a to mozno poradim aj tebe, ze co robim ako robim, vsetko aj tak ide akoby mimo nas .... :( A cim chces lepsie, tym sa viac do toho clovek zamota a potom sa viac - menej trapi nad tym, na com druha strana mozno ani nie ...

SHAKTI

Ked koncila pancitkina trieda zo ZS Shaktulka mala 5 rockov :-DDD To je ale sranda sa na tom celkom bavim, konecne si aspon 2 sekundy nepripadam taka stara :-)
Panci nestresuj, ked si presvedcena vnutorne o tom ze to bolo spravne, tak to spravne bolo. Inak taketo situacie sa mi deju dost casto, v podstate ide o to, ze si urobila cosi s dobrym umyslom len to uplne inak vypalilo alebo to ini pochopili uplne inak ako si to myslela a tym padom cela vec nie je zla, lebo bola vykonana s dobrym umyslom (stopni ma ked sa v tom zacnes stracat :-DD umysel celeho tohto je to poriadne domotat, ze uz nik nebude vediet o co vlastne ide :-D ). Niekedy proste urobime nejaku vec, ktoru by sme akoby ani my nevykonali ale niekto za nas, akoby nas nejaka neviditelna ruka viedla a my sme len babky, to je nase podvedomie zlatko a aj ked si dnes nadavas do sprostych- mimochodom to nerob!! sprostych ludi poznam dost a vyzeraju aj sa prezentuju uplne inak ako ty a ked poviem ja, ze sprosta nie si tak jednoducho nie si :-)cmuk! a nedebatujem o tom!!!! :-ň
Dnes ti to pripada ako najvacsia katastrofa ale daj tomu cas a uvidis ze to bolo spravne. Neskor ked sa obzries mi das za pravdu.
ale tvoj vstup 21:31 sa mi velmi pacil
:-DD vyjadruje to moju naladu poslednych dni- strasne ma serie toto pocasie. Furt len prsi, fuci a chujavice kadejake..
Mam z toho depku, len sa tak mocem a nic sa mi nechce, praca sa mi kopi a mne sa nechce este viac, tak len chodim okolo nej a zazeram :-DD
Pekne vitam aj Katusku, asi prvy krat nemam vobec nic k jej prispevkom, stotoznujem sa s nimi a vlastne si ani netrufnem, su mudre a pekne. Tak je zbytocne do toho rypat, lebo mi pridu takmer dokonale- takmer preto, lebo dokonalost neexistuje.

No a Etka... Neprovokujem, no asi si fakt perverzacka, este vacsia ako ja
:-DDD lebo toto bolo naozaj, realne, tak sa to stalo, nebol v tom ziadny skryty vyznam aj ked, mna to tiez na chvilku napadlo :-DD
Oprava toho ze sa o teba nebojim, zabudla som ze uz mas vodicak a je z teba cestny pirát :-DD
Inak si pripadam ako vo vojne, stojim ako p.. :-)) a vsade vokol mna same strely, rany, vybuchy, par ich ma aj zasiahlo ale je mi to v podstate jedno. Zvlastny stav, ked vam je vsetko jedno.
Ludia odchadzaju z mojho zivota a mne je to jedno, svist s mamou sa nadobro odstahovali par km a mne je to jedno, dokonca ignorujem aj pozvania na navstevu. Je to celkom prijemne priznavam, lebo uz nemam chut riesit take ko....ako sa mi deju v zivote. Uz je toho prilis vela, tak nech si len strielaju, nech ma triafaju, ak dobre zasiahnu budem len rada. Aspon uz budem mat pokoj.
Pride mi to ako zabo-mysie vojny, proste take sprostosti, sa niekto urazi za to ked sa snazim brat nieco s humorom pretoze mu doted prekazalo ze sa stale urazam a ked sa neurazim tak mu zrazu prekaza ze som sa neurazila?
ale no tak, nech ide niekam..
Alebo niekto povie, ze mu ide o svista a rozhoduje sa pre jeho dobro, vratit ci nevratit "mu"kompletnu rodinu, kde sa iba hadali,laska ziadna,ani sex, proste len ziju vedla seba a maly je z toho nervozny, trieska si hlavu o zem o stenu, vyrasta z neho neuroticke dieta ale vsak je tam luxus, pohodlie a zivot zadara.Nechapem,nad cim dotycna osoba vlastne uvazuje?? Nepodcenujem problemy inych, ale neviem preco do toho tahaju mna. Mna sa to netyka, to su problemy danych osob, tak nech si ich riesia oni.
Jaj ale predsa len sobota bol krasny den
:-) robila som ou-pair 8tyzdnovemu malilinkemu rozkosnemu psikovi z utulku lebo majitelia neboli cely den doma tak aby nebol sam. Ako mala baba, buval mi na rukach, vsetko nam vyzral, lebo majitelia nepochopili ze mi ho mali priniest najedeneho a nie hladneho :-DD
behal ako strela, lebo u nas sa ma kde vybehat ale najvacsi for bol v tom ako sa k nemu spraval moj stary hafo. Kedze coskoro sa narodila nas druhy psik a mam z toho dost obavy, ako sa budu znasat, tak sme si to vyskusali. Chodil za nim vsade ako uchylak :-DD stale ho vonal a odstupoval sa mu- to bolo nad tym najzaujimavejsie.Neziarlil, proste mu prenechal svoje miesto maznacika a najvacsieho zaujmu. Ten maly si rychlo zvykol bral mu uplne vsetko. No asi tak o tri hodiny sme sa komplet vsetci zrutili od unavy aj moj hafo a maly fical veselo dalej :-D som bola celkom rada ked som im ho odovzdavala. Dost mi liezlo na nervy ze vsade chodil za mnou a stale sa na mna pozeral, vacsne ma oblizoval- uz som proste stara na male stvorenie :-))
No, knihy kupovat nemusite staci citat litanie- romany od Shakti :-))
to som vam nadelila lebo sa asi dlhsie neozvem. Potrebujem psychicku dovolenku od vsetkeho a vsetkych, lebo mi komplet lezu na nervy a uz si zacinam liezt na nervy aj ja sama a to je uz dost zle
:-)
LV Panci keby mi fungovalo ICQ tak ti poslem toho fetaka na tom oblaciku, ktoreho oblubovala Etka :-)

panča

:), tak moj prvy vstup do mailov ma dnes dorazil...ta kamoska, ktorej vetu s tym netom som nepochopila sa ma pyta, ze ci je pravda, ze organizujem stretavku zo ZS ...povedala jej to dalsia baba, ktora zije v anglicku...tak asi by som mala kaslat na vsetko, co ma serie a otvorit dalsiu triedu :)boze, len tato koncila v 1985-tom...zo strednej som si spomenula na vsetkych 36 ludi, v tejto nas bolo 16 alebo 17 a vobec neviem, ci si este vybavim mena..tvare ano, na tie nezabudam.tak idem na danove priznania a potom hor sa spominat.Ale to, ze som hlupa ma bude sprevadzat este poriadne dlho, aj ked viem, ze som vlastne urobila dobre (vnutorne som o tom presvedcena).
este ze mam take spriaznene duse, ako ste Vy. Dakujem Katty, aj Ta lubim.♥

Prajem krasny den vsetkym

katty1

Panča, ty si asi neuvedomuješ, že to, čo robíme, dokážeme len my. Musíme to urobiť, aby sa veci pohli vpred. Možno aj v našich hlavách. Inak sa to nedá. A každopádne nastavujeme zrkadlo aj ostatným. Odstup? No samozrejme. Dá sa to, keď máme po ruke také spriaznené duše ako sme my tu. Len sa neboj a nenadávaj si. to, čo robíme, je úžasné. A to, čo sme vytvorili je obyčajné zrkadlo, ktoré pomáha. Mne určite. za ten čas, čo som sa so spolužiakmi nevidela, by som si myslela, že rastú ako osobnosti a pochopia moje správanie, no presvedčujem sa, že niektorí aj áno a niektorí zostali takými tupými hlavami, akými aj boli. no žiaľ. z toho si predsa mi ťažkú hlavu robiť nemusíme.
Mám ťa rada panči a páči sa mi tvoja žltá farbička:)

panča

...teraz som si uvedomila, ze jedine pozitivum toho mojho zhromazdovania je spoluziak, ktory vlastni vinoteku...asi prijmem jeho pozvanie..a odisli mi baterky v klavesnici, pise hala bala...to bude ten moj skriatok...ale aj tak som krava.Idem..neviem este kam...ale asi do hajan...dnes nevydrzim sama so sebou...to je viac, ako zle...som taka nestastna, ako uz davno nie..a mozno idem ozmyslat co dam do tej schranky pred obecnym uradom, cikde sme u to s Katkouplanovalidat, aby ma nic neprekvapilo..leo uz prekvapujem sama seba.a ozaj, neviete mi vysvetlit nieco, co mi odpovedala moja kamoska ? Pytam sa jej, ci uz maju doma net...Ze nie, ale maju web kameru a tak sa mozme vidiet na skype....asi je chyba vo mne, ale ja tou nerozumiem.Dobru noc.Velmi vas lubim, tych ,,zvestnych,,aj tych ,,nezvestnych,,.Posielam Va ()a pusu.♥♥♥