Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

No vážení, takto to dopadne keď panči objaví vypínač a techniku :-DD
Len nebuď lenivá, žiadny psychológ cez skype a podobné mne neznáme cudzie slová
:-DD pekne zdvihneme rite a pôjdeme, inak nám tak narastú že ich už nezdvihneme a objať sa cez skype nedá :-)

Tak toto je už panči 100 žiarovčička, moje očko skoro osleplo :-D a hneď je život krajší a veselší a stačí tak málo. Ja sa zásadne nebijem, ja zásadne používam rôzne hrozne zákerné úskoky a strašne sa v čakárni predbieham :-DDD
takže ako Deenuškiný pacienti budeme musieť mať ešte aj dobrú kondičku :-)
No prinajhoršom panči sa jej tam zrúbeme obe naraz :-DDD ti kúpim zmrzku a kým ju zješ tak ja sa zatiaľ vybavím
:-)

panika

..v podstate sa mi to zda ako supis napad, ved vela ludi zaklada temu o tom, ze hladaju psychologa na nete..tak nech pripravia cisla platobnych kariet a ide sa na to :)
no na dnes uz zlepsovakov stacilo, idem trochu upratovat

panika

:D, myslela si taketo rozziarenie, ci este nejake ine ? :)))
No zacinam mat pocit, ze my dve sa v tej cakarni este aj pobijeme:). Dee, mala by si uvazovat o casenkach, alebo telefenickom objednavani..minimalne o nejakej plente (zastene), aby sa nedockavci nedomlatili:)..inak uz vidim, ako si navzajom schovavame karticky poistenca, aby sme jedna druhu co najviac zablokovali a zdrzali 8-D.Neviem sice, kam sa Dee stahuje, ale mam trosicku naskok..mam to k nej blizsie ...inak ozik, tak ma teraz napadlo, kedze s etkou uz mam urcitu ,,skusenost,, cez webku, ci sa aj k psychologovi nebude dat chodit pomocou skype a kamery? Toš moj maly zlepsovak, na udobrenie vztahov a prekonani vzdialenosti

SHAKTI

áno zlatko, ja zdúchnem a ostáva po mne iba smrad :-)) silny, nevyvetrateľný taký ktorého sa dlho nezbavíte a tá pachuť ostáva ešte aj v ústach :-))
svišťovy by sa páčili všetky zvieratká, piští ako divý keď nejaké vidí. Môjmu hafovi skoro oči vydriapal čo ho hladkal
:-DD tak neviem či by podobne nedopadli aj tie zvieratká úbohé v ohrade :-) ale na betón viem, že by sa mu tam veľmi páčilo a hoci minulý rok som sa tešila ja ako malá, teraz by to bola oveľa väčšia radosť, dvojnásobná :-)
Hodím vám peknú pesničku, ktorá sa mi páči. Deenuš- my s panči sme na betón istý klienti a nejdem k žiadnej inej, lebo čakám na teba :-) A mimochodom, v čase finančnej krízi a po nej budeš mať pacientov ako maku, teda ak tejto situácii prispôsobíš svoju taxu, ale zas, dostatok pokusných králikov, na ktorých sa naučíš a potom prídem JA!
:-DD absolútne nevyliečitelný prípad!!
:-DD a po mne príde panča!! :-DDDDDD
Nie že by som neverila tvojim schopnostiam, práveže dúfam, že ak to niekto dokáže tak iba ty a nikto iný.
Myslieť je potrebné pozitívne dee, inak nemusíš ani ráno vstať z postele! A na to aby si z nej každé ráno vstala, musíš sa na niečo tešiť. Viem o čom hovorím. cmuk.

www.youtube.com

Prišla SHAKTI a povedala- Buď svetlo!
:-DD panči a keby si chcela tak to tu rozžiariš oveľa viac !-) záleží iba na nás, či bude tma alebo svetlo, niekedy je to strašne jednoduché, stačí zmeniť nick, kiež by to také jednoduché bolo aj v živote :-)

panča

no zlaticko, tak este som nevidela psychologa, ktory ma taku radu pacientov pred dverami, ako Ty.O pacientov sa neboj, vsetko ostatne sa utrasie () ♥

deeeee

KUKUK.....Dee este studuje a pise diplomovku a medzitym si bali veci kvoli stahovaniu. Popritom sa hada s mamou a sama by potrebovala psychologa. Esteze mam Ree-ho.
Shaktulka neboj, do leta budem diplomovany magor, ktoreho nebudu chciet nikde zamestnat.....ruzova buducnost. Takze kazdy klient s jednym centom sa zide.
LV

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk