Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Tak som poslala odpoveď,Shaktulík... Či dôjde,netušíííííííííím! Ale ak áno,udelím sama sebe vyznamenanie Dokonalý méjlista najvyššieho stupňa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

lilith

lebo prišla by som aj ja len moja polovička ma samú nepustí,tak by šiel so mnou,len potom neviem kde by sme ho odložili:-DDDD

SHAKTI

idem ja uz spat..lebo som normalne uz v bezvedomi.. :-)
bru vsetkym..
a objatie posielam
((((((((((((((())))))))))))))))))))
take silnucke..

SHAKTI

na domace prace som si uz zvykla,resp.som si zvyknut musela..lebo u nas budu okolo toho chodit kludne aj dva dni..som to vydrzala najdlhsie tusim tie dva dni a pak som sa uz na to nemohla divat..tu na mna vsetko pocka..

SHAKTI

ide...
jeden o 5:00 a druhy o 17:00
:-DD prestupovat sa mi zas nechce,lebo ja som take trdlo,ze sa vsade stratim :-D by si videla tu reakciu u nas doma,ked poviem,ze niekam cestujem sama :-DD
neboj,nieco vymyslim!

SHAKTI

nooo ale ja nevstavam o 6 :-) resp.presnejsie pochybujem ze by sa mi to podarilo!
a tak zas umyt riad zvladam ale take zehlenie,teda vobec nemusim..
vsak na co to zehlit? sa to vystrie na mne :-DD

lilith

tu som len som bola umyt riad:-(((moja najoblúbenejšia činnost,tak len pekne vymýšlaj,inak ja vstávam o 6:00

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.