Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

no ved preto odbieham aj mimo reklam..stare diely, viem to uz naspamat..ale v kostiach mi to ani nevadi.juj, nase bojnice..tak tam by som na zmrzku ci dertsku porciu obeda do restiky este zbehla :)..a potom zase bludila po prievidzi ci co to bolo :D..no len skoda, ze by som sla aj niekadial, kde by mi bolo dost smutno...miesto, kde sa nesmie fotografovat :)

SHAKTI

ano v Bojniciach chutila velmi dobre :-)
chystam sa to tam ist ukazat svistovi, mozno tento rok, lebo minule to vnimal len z bruska :-)
tieto csi som uz videla a nebavi ma to ked viem kto je vrah :-)aj Kosti su dobre ale aj tieto casti som videla, teda no najma specialny agent je v nich najlepsi :-))
LT drz sa.

SHAKTI

jasne u vas uz aj kupaliska otvaraju,co?
:-) ach to hlavne mesto, nam dedincanom vzdy bude trnom v oku, vzdy musite byt lepsi. Ale my tu zas mame taky vetrisko a chujavice ake ani vo filme neuvidite! cha!
:-) paci sa mi ze sa usmievas..som si lahla do postele a s centom v ruke cakam na to telo :-))) len nech je prosim vas teple a nie spravne vychladene, lebo to mi uz nepomoze :-))
a dnes je ozaj "celonarodny sviatok" blahozelam vsetkym jozefom- samko isto pecie torticku pre Jozefa :-)

SHAKTI

panči ty ma chces nasrat, vsak?? :-))
ze jar! aj ja chcem, my sme tu mali vcera taku snehovu chujavicu s vychricou ze az. Ja neviem, ale ako si matne spominam, kedze zimisko uz trva pridlho, tak jar by mala vyzerat trosku inak,nie? :-)
samko kuk?!cmuk?!kuk?!cmuk?! :-) a teraz to skus prekonat.
Idem sa potit, kto pozicia telo na ktorom by som sa mohla vypotit??? :-))
zaplatim- 1 cent :-))ale to nie je hodinova taxa :-))
vazim si ze ste sa aspon trosku ozvali, thanks :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk