Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

áno zlatko, ja zdúchnem a ostáva po mne iba smrad :-)) silny, nevyvetrateľný taký ktorého sa dlho nezbavíte a tá pachuť ostáva ešte aj v ústach :-))
svišťovy by sa páčili všetky zvieratká, piští ako divý keď nejaké vidí. Môjmu hafovi skoro oči vydriapal čo ho hladkal
:-DD tak neviem či by podobne nedopadli aj tie zvieratká úbohé v ohrade :-) ale na betón viem, že by sa mu tam veľmi páčilo a hoci minulý rok som sa tešila ja ako malá, teraz by to bola oveľa väčšia radosť, dvojnásobná :-)
Hodím vám peknú pesničku, ktorá sa mi páči. Deenuš- my s panči sme na betón istý klienti a nejdem k žiadnej inej, lebo čakám na teba :-) A mimochodom, v čase finančnej krízi a po nej budeš mať pacientov ako maku, teda ak tejto situácii prispôsobíš svoju taxu, ale zas, dostatok pokusných králikov, na ktorých sa naučíš a potom prídem JA!
:-DD absolútne nevyliečitelný prípad!!
:-DD a po mne príde panča!! :-DDDDDD
Nie že by som neverila tvojim schopnostiam, práveže dúfam, že ak to niekto dokáže tak iba ty a nikto iný.
Myslieť je potrebné pozitívne dee, inak nemusíš ani ráno vstať z postele! A na to aby si z nej každé ráno vstala, musíš sa na niečo tešiť. Viem o čom hovorím. cmuk.

www.youtube.com

Prišla SHAKTI a povedala- Buď svetlo!
:-DD panči a keby si chcela tak to tu rozžiariš oveľa viac !-) záleží iba na nás, či bude tma alebo svetlo, niekedy je to strašne jednoduché, stačí zmeniť nick, kiež by to také jednoduché bolo aj v živote :-)

panča

no zlaticko, tak este som nevidela psychologa, ktory ma taku radu pacientov pred dverami, ako Ty.O pacientov sa neboj, vsetko ostatne sa utrasie () ♥

deeeee

KUKUK.....Dee este studuje a pise diplomovku a medzitym si bali veci kvoli stahovaniu. Popritom sa hada s mamou a sama by potrebovala psychologa. Esteze mam Ree-ho.
Shaktulka neboj, do leta budem diplomovany magor, ktoreho nebudu chciet nikde zamestnat.....ruzova buducnost. Takze kazdy klient s jednym centom sa zide.
LV

panča

no ved preto odbieham aj mimo reklam..stare diely, viem to uz naspamat..ale v kostiach mi to ani nevadi.juj, nase bojnice..tak tam by som na zmrzku ci dertsku porciu obeda do restiky este zbehla :)..a potom zase bludila po prievidzi ci co to bolo :D..no len skoda, ze by som sla aj niekadial, kde by mi bolo dost smutno...miesto, kde sa nesmie fotografovat :)

SHAKTI

ano v Bojniciach chutila velmi dobre :-)
chystam sa to tam ist ukazat svistovi, mozno tento rok, lebo minule to vnimal len z bruska :-)
tieto csi som uz videla a nebavi ma to ked viem kto je vrah :-)aj Kosti su dobre ale aj tieto casti som videla, teda no najma specialny agent je v nich najlepsi :-))
LT drz sa.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk