Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

samko r.

Ozaj, skús je dávať do žrádla na špičku noža podrvený na prášok puškvorec. Niekedy dokáže zázraky.

ethel

no v obyvačke si do zeme asi toho vela nezahrabe:-))) Takže pečeň je dobrá,fajn tak ju budem kŕmiť tým:-) (kostičky papala)
Potrebujem,aby pribrala,lebo ju už na rukách nosím,taká je lahká,ale je podstatne veselšia:-))

samko r.

Samé konzervačné látky. Pečeň je dobrá na kĺby a keď má pes displauziu. Žiadne kosti na tentokrát a aj granule nie sú bohviečo.Pokiaľ naši psi žrali varené a surové mäso, vydržali 15 rokov. Odkedy prišiel zo západu ten granulovaný bordel, 11 max. 12 rokov a kapú. Pes potrebuje na vyčistenie aj prístup k psej tráve, to je tá čo sa na nej človek poreže. Po jej zožratí sa vyvráti a vyčistí. Taktiež približne 1x do týždňa potrebuje zožrať pokazené mäso, ktoré si pes zahrabe do zeme, tým si buduje aj protilátky.

ethel

krvné testy sú v poriadku,slepá je,oči má šedé...neverím síce homeopatikám,ale skúsila som na nej tie čo mi dali v lekárni na podporu chuti do jedla a začína papať,síce má vyberavé chúťky(párky,paštéta,pečienka..) ale konečne je!

samko r.

To ti je po "našom" a nie po španielsky. Metastázy nie sú, čo teda zistili podľa výsledkov? Nezajedla igelit, alebo niečo také keď má úniky? Je tam zápal, čo ľadviny a pod.

ethel

Ja som dnes toho tolko pojedla,že ma zachvílu rozhodí:-))) Moje telo dobieha dni,kedy som nejedla vôbec,lebo hlava nepustila...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk