Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

teraz absolutne netusim komu patri ten pekny strbavy usmev ale nejdem to ani nejak silno riesit. Ak som pomohla tak nech padne na uzitok, ale ani do dvoch by som nenaratala ak by som mala uprimne povedat komu som pomohla, pokial by sme to mysleli ironicky, tak to by mi nestacili ani nohy :-DD

Ethi aj u vas? U nas je taky vetrisko s mensimi prestavkami nonstop uz druhy mesiac, takze si pomaly zvykam.
inak za prve ma serie samko- to jeho kuk a otazniky- akoze da sa aj viac napisat a za druhe ma serie panictka :-)
nakukas?? to mi ani len nehovor! tak aspon haf! nech mame srdiecka na mieste- aspon trosku. Zvlastne je, ze kym sa bojim o skoro vsetkych vas o Etku sa nebojim :-) proste mam pocit ze ona sa nestrati a prezije nas vsetkych
:-)) mamca!!!aj ostatni! Katuska a nebudem menovat lebo vzdy niekoho zabudnem, kazdy mi chybate a kazdy nieco obcas napiste, tak jasne ze nemate kazdy den cas a mozno ani chut. Ale to ze tu niekoho nespomenieme tak neznamena ze nechyba. Kapisto?? :-)
napr. Etka ta sa trasie strachom asi najviac o mna- lebo ja som asi tak najviac nesposobila na zivot :-)) potom o pancusku- panci netlac sa dobre? je ti jasne ze k mojej ritke sa uz tvoja na jeden stolcek nezmesti?! :-DD takze za mna!
Som chora, tak bluznim :-)
Jeeeeeeeeeezis :-( vtak mi prave narazil do okna- ale taky okridleny :-D
chudak, asi to neprezil :-( uf tak toto bolo krute. co z toho plynie? Nech sa vtak nepcha vsade tam kam chce, lebo nie vsade ma okno otvorene :-DDD
LV
otazka! slecna Dee este stale studuje? Netrva jej to nejako dlho??:-)) co je vacsny student? ved kym ona dostuduje polovicka nedockavych klientov tu uz mozno nebude :-) morbidny humor. Ale nie kazdy je taky dobry psycholog aby mal tolko potencialnych klientov este skor ako dostuduje :-) a oni verne na neho cakaju a cakaju a cakaju... :-)

:-)

Shakti, cauko..Na teba spominam velmi v dobrom :) Velmi si mi raz pomohla...Som nemyslel, ze tu este stale "strašíš" :)
No čo,jak máš? :)

ethel

teda takto vela vás tu dávno nebolo...
Shaktulka,so školou je to stále nepriaznivá situácia,tak to zatial neriešim...:-) teda oni nevedia,že prihláška je už na škole:-) ale pssst!
A o tom jedení keď hovoríte...nuž deti moje,začínam sa podobať na muflóna:-) Znie to neuveritelne,ale domáca pohoda má aj svoje nedostatky-žujem čo vidím a často!:-)A čo sa zabijem,keď mi chutí? Začala som aj cvičiť,doma na gauči:-)Pár sklápačiek,jedna nôžka,druhá nôžka a to hádam stačí...Horšie je ,že si nezapnem rifle,tak nosím rozopnuté aby ma neroztrhlo:-D Keď sa vidím v zrkadle,tak si pripadám ako v 4 mesiaci:-D Nepreháňam! Normálne mi zavadzia brucho...aj teraz keď sedím,tak ma tlačí:-D No a čo...možno sa prinútim nejesť...teda aspoň obmedziť.
Panči,ty si právom zaslúžiš titul MUDr.!!!:-)))
mám vás rada...idem do hajan....cmuk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk