Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

jasne u vas uz aj kupaliska otvaraju,co?
:-) ach to hlavne mesto, nam dedincanom vzdy bude trnom v oku, vzdy musite byt lepsi. Ale my tu zas mame taky vetrisko a chujavice ake ani vo filme neuvidite! cha!
:-) paci sa mi ze sa usmievas..som si lahla do postele a s centom v ruke cakam na to telo :-))) len nech je prosim vas teple a nie spravne vychladene, lebo to mi uz nepomoze :-))
a dnes je ozaj "celonarodny sviatok" blahozelam vsetkym jozefom- samko isto pecie torticku pre Jozefa :-)

SHAKTI

panči ty ma chces nasrat, vsak?? :-))
ze jar! aj ja chcem, my sme tu mali vcera taku snehovu chujavicu s vychricou ze az. Ja neviem, ale ako si matne spominam, kedze zimisko uz trva pridlho, tak jar by mala vyzerat trosku inak,nie? :-)
samko kuk?!cmuk?!kuk?!cmuk?! :-) a teraz to skus prekonat.
Idem sa potit, kto pozicia telo na ktorom by som sa mohla vypotit??? :-))
zaplatim- 1 cent :-))ale to nie je hodinova taxa :-))
vazim si ze ste sa aspon trosku ozvali, thanks :-)

SHAKTI

teraz absolutne netusim komu patri ten pekny strbavy usmev ale nejdem to ani nejak silno riesit. Ak som pomohla tak nech padne na uzitok, ale ani do dvoch by som nenaratala ak by som mala uprimne povedat komu som pomohla, pokial by sme to mysleli ironicky, tak to by mi nestacili ani nohy :-DD

Ethi aj u vas? U nas je taky vetrisko s mensimi prestavkami nonstop uz druhy mesiac, takze si pomaly zvykam.
inak za prve ma serie samko- to jeho kuk a otazniky- akoze da sa aj viac napisat a za druhe ma serie panictka :-)
nakukas?? to mi ani len nehovor! tak aspon haf! nech mame srdiecka na mieste- aspon trosku. Zvlastne je, ze kym sa bojim o skoro vsetkych vas o Etku sa nebojim :-) proste mam pocit ze ona sa nestrati a prezije nas vsetkych
:-)) mamca!!!aj ostatni! Katuska a nebudem menovat lebo vzdy niekoho zabudnem, kazdy mi chybate a kazdy nieco obcas napiste, tak jasne ze nemate kazdy den cas a mozno ani chut. Ale to ze tu niekoho nespomenieme tak neznamena ze nechyba. Kapisto?? :-)
napr. Etka ta sa trasie strachom asi najviac o mna- lebo ja som asi tak najviac nesposobila na zivot :-)) potom o pancusku- panci netlac sa dobre? je ti jasne ze k mojej ritke sa uz tvoja na jeden stolcek nezmesti?! :-DD takze za mna!
Som chora, tak bluznim :-)
Jeeeeeeeeeezis :-( vtak mi prave narazil do okna- ale taky okridleny :-D
chudak, asi to neprezil :-( uf tak toto bolo krute. co z toho plynie? Nech sa vtak nepcha vsade tam kam chce, lebo nie vsade ma okno otvorene :-DDD
LV
otazka! slecna Dee este stale studuje? Netrva jej to nejako dlho??:-)) co je vacsny student? ved kym ona dostuduje polovicka nedockavych klientov tu uz mozno nebude :-) morbidny humor. Ale nie kazdy je taky dobry psycholog aby mal tolko potencialnych klientov este skor ako dostuduje :-) a oni verne na neho cakaju a cakaju a cakaju... :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk