Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

Dee

Dobre ranko. Gomco co si robil v noci? Az sem vidim, ze vyzeras uboho. SA spamataj, uz nemas 18, uz si trochu starsi a nemozes to prehanat niekde v pitone.
Inak nevies o nejakej serioznej praci na doma?

gomez

Bránko! Drahé moje postavičky, dnes som veľmi rozbitý. Ledva prekladám nožičkami. A bolia ma oči. A to nieje dobré znamenie. Tak čo s tým chcete robiť?:))

mamca

Dobré ránko!
Ethelka pracuje a pracuje... Snáď to v tom náhlení nepopletie a nešvacne dcérku na rtg a psíka nevtrepe do zubárskeho kresla... :DDD
:((( Dnes mám zakázané pľuť na ľudí... A mám po zábave. Tak...budem im aspoň vodnou pištoľkou striekať do ucha... :D

e

roboty ako na kostole...prajem krásne ránko a krásny dník! Dnes mám kopu vybavovačiek..malá na zubné,pes na rtg,...ozvem sa asi až večer...budte dobré a ako vraví moja kolegynka..neplujte po luďoch:-))

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
vdaka mamci,clovek je vdacny za akykolvek styk :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
bru...

SHAKTI

ved prave mamci ze komorka upratana :-DD
pripravena na zapratanie :-DDDDDDDDDDDD
dobre kengura zhasni,zamkni,zapni alarm a hybaj spat..(sa to nejak otocilo,ja ta budem vyhanat do postele?? :-)

SHAKTI

ja nie mamci :-) nemam zbrojny pas a vraj mne do ruky zbran nikto neda :-DD
preco asi??:-DD
a som si vymyslela krasnu zmenu ucesu..
len to uz bude asi aj brutus pre moj afro uces,uz ted mam velku hlavu :-DD
budu krasna-romantikus-sexikus :-DDD
bruu...uz musim ist,lebo rano sa budem plazit dve hodky z postele vrciac :-DD
a mamca dobra rada nad zlato-kasli na tu flintu,v tom zite ju uz aj tak nenajdes..Salinger mi moc nehovori ja radsej tych ruskych panov :-)a Shakespeara :-)
pa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk