Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Bol Salinger múdry spisovateľ? Nebol. Prečo? Že vraj "Kto chytá v žite". No kto asi... No ja! Výsledok-147 hodených flínt,25 ručných granátov, 8 samopalov, 4 ostreľovacie pušky a jeden obrnený transportér... A moja flinta nikde... Kto má moju flintičku hodenú do žita?!!!!!! :DDD

SHAKTI

a ze do "upratanej komorky" :-DD prepac mamca ale to mi znie tak drsne so sexualnym podtonom ze az!!! :-DDD ale z toho si nic nerob,bo toto ja najdem vsade aj tam kde to nik necaka :-D
to som ja...Shakti..

SHAKTI

:-) pridaj aj ksicht,nech viem s kym mam docinenia :-DD horsie nez ten moj vyskereny opici ksichtik to uz nemoze byt :-))

a dostala som nadherne mailiky,ktore mi tak potesili srdiecko ako nikdy este..
moja zlata sestricka...neboj sa lasky..ona nehryzie :-) neboj sa citov ved oni nepalia..neboj sa stastia...

no dnes je den doprdele...vrrr..brrr hes nostalgia..hes smutok..
a krasne som dnes potiahla..fasa...zajtra budem v styku s uradmi nadherna ako po flame :-)ale mam pocit ze uz si zvykli,ak tam nedojdem s kruhmi pod ocami uz sa im to zda byt divne a sa ma pytaju ci nie som chora
:-DDD
dobru...kengury.. :-))

mamca

Ti poviem,ale si nemysli,že také slová poznám...to ja len z počutia... ja také nehovorím : HOvnoSIPamätám = HOSIP :DDD Ťfuj,ťfuj,škaredo,ťfuj, pľuvnem,nech sa mi rétorika prečistí... :DDDDDDDDDDDD

SHAKTI

www.youtube.com

toto je uz spravne...nevadi..
mam vas moc rada...bru...vlak uz odisiel a hoci sa citim "volne"aj smutne...prazdno..upratane...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk