Chcem si umyť ruky

mamca

Jéééj,Gomko je tu :D Už sú Vianoce?! Rolničky,rolničky... Tíííííííichááá nooc... Utekám pod stromček pri dome... Čo ste mi kúpili? :DDD

SHAKTI

Deenus iba ak sa dohodnes s niekym, da sa tak robit nejaka administrativa,ale moc to takto nechcu,aj ked v zahranici je to bezne,u nas stale este plati komunisticky rezim,ze sefovia potrebuju mat ludi pod dohladom.
takze neviem ti poradit.
uz som povybavovala co som mala, uzila som si styk s uradmi :-D

Dee

Shaktus, vsak preto sa pytam len na serioznu, poznam ludi, co nieco take robili, ale uz prestali. Je mi jasne, ze ked hladam na google, tak najdem len nejake pyramidove hry a podvody.

SHAKTI

Dobre rano :-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
bleeee..som hovorila ze sa budem rano trepat pol hodinu vrciac z postele :-DD
Etka tak dobre vybav-mam podobny den ako ty :-)
a gomco...ocka ta bolia z toho,lebo sa ti uz aj zrak vypaluje co po tych sexiciach kukas a zmurkas o sto-sest :-) tuto kukaj po nas!!tu sa ti nic nemoze stat!! (noooo tak na toto mu ja zaruku nedam!! :-DD )
a to fakt nemozem oplut ani jedneho??? do prdele..a som si setrila celu noc :-DDDDDDDDDDDDDDD
cavi padaaaaaaaaaaaaaaaaaaam......
:-)
a Dee-nuska..praca na doma je podvodik...

Dee

dakovala, ze si na mna myslel. Idem hladat dalej. A okrem toho musim stihnut navarit, kym pojdem do skoly. Kto chce cinu?

gomez

:)) ahoj dee! Ja si s mojou farbou nemôžem dovoliť ísť do pitonu:)) Ja viem dee, myslel som na teba, ale asi ti nepomôžem. Ja som strojár, a v tomto okruhu ťažko nájsť prácu na doma.

Dee

Dobre ranko. Gomco co si robil v noci? Az sem vidim, ze vyzeras uboho. SA spamataj, uz nemas 18, uz si trochu starsi a nemozes to prehanat niekde v pitone.
Inak nevies o nejakej serioznej praci na doma?

gomez

Bránko! Drahé moje postavičky, dnes som veľmi rozbitý. Ledva prekladám nožičkami. A bolia ma oči. A to nieje dobré znamenie. Tak čo s tým chcete robiť?:))