Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty_19

no. koľko to bude ešte otvorených účtov netuším... :))
tak som si to prečítala. po mesiaci ? :)
áno, je pravdepodobné, že keď sa zmení prístup ľudí pôjde to. a ja tomu verím. nie tak, že budem kričať aká som si istá, ale v pevnej viere a v odhodlaní budem dobíjať jednu métu za druhou a neprestanem veriť, že raz BUDEM slobodná ;) zatiaľ veľa lásky, tá sa zíde a potom ešte vzpurných hláv. ale rozumných. ;)

panika

Vyzeram ako vadas.
.rozpravam sa tu sama so sebou..ale posledne dni som naozaj stastna.Myslim to uprimne...prezila som nadherny vikend s Katkou a oboma mojimi deckami..strasne si to vazim.Na vela veci sa pozeram inak a znovu mam nadej..verim,ze vsetko este moze byt dobre..kaslat na jazvy...ide o pocity.Katuska-moc moc ti dakujem.

panika

tak odvolavam..prisla o tretej rano...som unavena, citim sa ako stoparsky pes..ale stale verim, ze sa jedneho dna zobudim a vsetko bude OK..len to dost unavuje...ved Etka ma dnes zazila..fakt mi hrabe

katty192

nuž, tu ti pomôže len odovzdanie dieťaťa do "vyšších" rúk a viera. ja viem, to sa píše TAK ľahko... ale iné nenarobíš. musíš zostať so svojim dieťaťom spojená cez niečo viac. od teba dostala život a ty sa teraz len nemo prizeráš.. ale preto sa nesmieš zničiť. to pravé je zasiate, neboj, až príde čas, vráti sa. teraz potrebuješ okolo seba vytvoriť hrad viery. a nepretržite vnímať, že nech sa situácia vyvinula akokoľvek, urobila si všetko čo si mohla. ďalej sa chráň...

panika

Dakujem. Viem, ze to znie trestene, ale ked sem pridem, mam vzdy ten pocit, ze som bola vypocuta. Som v akomsi bludnom, kruhu, neviem ako dalej...tri dni po tej jeho ,,akcii,, odisla k nemu. Neviem, co mam robit. chcem sa na nu vykaslat, ale srdce mi to nedovoli..citim, ako sa vsetko vo mne trha.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk