Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

:-)

Shakti, cauko..Na teba spominam velmi v dobrom :) Velmi si mi raz pomohla...Som nemyslel, ze tu este stale "strašíš" :)
No čo,jak máš? :)

ethel

teda takto vela vás tu dávno nebolo...
Shaktulka,so školou je to stále nepriaznivá situácia,tak to zatial neriešim...:-) teda oni nevedia,že prihláška je už na škole:-) ale pssst!
A o tom jedení keď hovoríte...nuž deti moje,začínam sa podobať na muflóna:-) Znie to neuveritelne,ale domáca pohoda má aj svoje nedostatky-žujem čo vidím a často!:-)A čo sa zabijem,keď mi chutí? Začala som aj cvičiť,doma na gauči:-)Pár sklápačiek,jedna nôžka,druhá nôžka a to hádam stačí...Horšie je ,že si nezapnem rifle,tak nosím rozopnuté aby ma neroztrhlo:-D Keď sa vidím v zrkadle,tak si pripadám ako v 4 mesiaci:-D Nepreháňam! Normálne mi zavadzia brucho...aj teraz keď sedím,tak ma tlačí:-D No a čo...možno sa prinútim nejesť...teda aspoň obmedziť.
Panči,ty si právom zaslúžiš titul MUDr.!!!:-)))
mám vás rada...idem do hajan....cmuk

SHAKTI

:-DDD oprava nicku na mudro-vtipna panča
:-) a kavenky vraj vypinaju vrasky :-DDD
a Mila moj najoblubenejsi keksik vraj zvysuje imunitu a vlasy su krasne huste
:-DD som vam prezradila tajomstvo mojej baranice :-DD
idem si objednat dalsie super prirodne kvapky od ktorych mi posledne dni tak sibe a vsetci sa ma pytaju ze na com ficim a ci je to legalne :-DD neuverite ale je, aj ked taka malilinka zasrana flasticka a 23 Eur. Rodinni prislusnici sa mohli na nu iba pozerat nemohli ju ani do ruky chytit,no..zacapkaju, vysmykne sa im a rozbije alebo mi to vychlemtaju naraz :-DDD to treba davkovat denne :-)
panci neboj sa, len smelo do toho, ked padas na dno, zdvihni hlavu a smej sa, neusmievaj sa ale sa hlasno smej- proste to tym hore natri, tym ktori ta chcu vidiet na kolenach. Uvidia ta na kolenach ale nie zbytu a potupenu. Nedavno som pocula skvely citat a spomenula som si na vsetky baby odtialto- "Z bolesti vzídu tie najsilnejšie osobnosti"
Bru pre vsetkych, moja hodina este neprisla. Este sa dnes tesim na dve casti krimosky Myslienky vraha :-) Trosku nam poriedili CSI panci co ma fakt serie :-))
Tak vidite, zas zacinam mat ten divny pocit, co som tu opisovala...tak radsej pojdem. Pamatajte- Nesadajte si do kuta, v tom kute je tma, je tam zima, napadaju nase mysle, duse a telo demoni, ktori ho budu pomaly a bolesti rozozierat, budete v tom kute sami. Lepsie ako kut je objatie priatela aj ked iba pomyslne. Aj ked viem, ze moje to uz nie je a nebude-zial, verim, ze kazdy z vas taketo objatie ma alebo ho najde. Zo srdca si to zelam. Inak v kute aj rastlinky umieraju...

SHAKTI

panči moj biorytmus sa prisposobil jednemu malemu tvorovi takze moj spanok trva od 23 hod do 5 hod. :-) ale dakujem za starostlivost o moj spankovy rezim. Zvykla som si. Sice kratsi spanok ale hlbsi. Samko zije? :-)
chalooooooooooooooooooooo samko????!!!!!!
sa robi vzacnym ako aj mamca a panca, dee a lilith. To iba my s Etkou a Katuskou sme poriadne!!!!!!!!!!!!!!!!! klebetne bytosti
:-)) To slovo poriadne je tam velmi dolezite!!! :-)) Lebo my sme tie najporiadnejsie bytosti na celucickom svete- to chcem tych neporiadnikov vyprovokovat :-)
idem si vycistit plet :-) a dnes som zase zlyhala- slaboch som!!! Chcela som vydrzat nežrať 24 hodín, kedže je spln, teda bol a vydržala som iba 15 hodín!
fňuk :-( jaj hned som si dala dve horalocky a bolo dobre aj cierne smuhy spred očú zmizli :-))
LV a polepsite sa- Velke oko este vacsieho Manitua vsetko vidi. To znamena ze aj ked tu nie som, citim vas podla smradiku, par krat zatiahnem nostekom a viem, ze pise napr. Etka, ci mamca alebo panci, no a Katuska! Ta rozvoniava ako rozkvitnuta luka :-)
Vsak na co internet?? Staci dobry nos a osobity smradik :-)
cmuk smradiky moje :-))) Tak šup- šup sem posmrdkávať ako povie moja sestra mojmu psikovi- zas tu posmrdkavas?? uchyl??- tak ho vola :-DD, este spi ani nevie o co ide :-DDD dobre dobre, uz idem lebo to tu po mne nevyvetrate ani za rok :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk