Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ste trafene kengury!! :-D boze ma tak potulkala tato Etula na tych zvieratkach :-DD no chod spat teraz!!! :-)
som si konecne zistila ako sa vola pesnicka ktoru zboznujem,hodim vam to sem..
inak to oko,co ma bolelo..tak je to zo zuba,takze sexica-pol tvare opuchnuta,boli ma oko,zub,kost aj ucho..ale humor ma neopusta..uz sa len smejkam co este dojde na navstevku ku mne..pohoda..asi to aj vdaka vam zvladam lepsie nez posledne dni..lilith-ka mala pravdu..

ethel

Lili,takže,keď si na zdraví,tak doma môžu aj dom zbúrať a ty nepočuješ?:-DD Ozaj ako sa má môj malinký choručký?:-))

sasa44

ja som cela film kukat vola sa ze :tu staru treba zabit..ono sa mi to tak lubi..mno co zmeskala som..a tedkaj idem spinkat..cawte baby :DD

sasa44

nevyzeras,neviem posudit,to bol len tip,lebo vecsinou ked sa zoznamujem tak sama bratislava,bratislava :DD..jaj idem zalahnut..dobru nockuu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk