Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Jééééj,Shaktulinka,aj mne,aj mne,neviem čo,ale chceeeeem,však aj mne? Ná,ale ako,keď nechcem dávať meil sem,aby mi zas všetci nepísali zaľúbené lístočky :DDD Ak,chceš,Ethelka má moju meilovú adresu,môže ti ju dať. ETHI,budeš taká dobrá? Teda,shakti,ak chceš...a chceš... chceš... chceš... chceš... (Funguje sila mysle?) ...chceš ...chceš...

SHAKTI

...dobre tak ja teda idem..uz idem..uz som skoro prec.. :-)
vyhadzala som skoro vsetky veci..roky som to netriedila,vyhrabala spomienky, pretriedila fotografie..narazila na fotky mojich milovanych muzov-dvoch,co ma navzdy opustili..a tak..toto robim cele dni..a este hrabem listie :-D
cmuk kazdemu kam len chce :-) gomco neopovaz sa to tam dat ty prasiatko!! :-D
tak uz zatvaram okno..lebo dverami nechodim,ale trepem sa sem vzdy tym malym okienkom..
:-)

SHAKTI

chvalim ta mamci do nebies..
ethi a lilith-ka cosi tam odo mna este mate-vyrucala som sa pri tom,tak ako vzdy..
tak zatim sa majte..teraz mi to tu proste nerobi dobre..
ale mam vas rada..oki?
pa(a akoze nikto neumrel,tak tu nebudte ako na kare,jasnacka?!! :-)

mamca

Pochopenie v zmysle empatie nemôže vychádzať z mysle,je to čiste srdcová záležitosť... Ak budeš chcieť,aby ťa niekto pochopil,je to možné.Ak budeš chcieť,len to skús... Uvidíš.
( A mňa môžeš pochváliť za slušnosť...no nie? Juj,sa pyšním...,čo?)

SHAKTI

ano,klud potrebujem..ale neprejde to,len tak...uz to trva 7dlhych rokov..nechcem a ani nebudem o tom hovorit,nepochopili by ste,verte mi..
cmuk..drzte ta..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk