Chcem si umyť ruky

antitalent

doplnkove mnoziny a take kruhy do ktorych to treba kreslit..mozno to je jednoduche a si pomyslite "ta je hlupa:DD ANO SOM :D CO UZ

Dee

no musim koncit, dufam ze mi baba ktora ma prist aj pride. Kuknem sem vecer, ci mi niekto nenasiel pracu na doma:o))))

Dee

tak potom je asi chyba v ucitelovi a nie v tebe. Neviem odkial si, ale skus si najst tam doucko. Mozno prave ucitelka zo zakladky ti pomoze. Alebo aj nejaky iny ucitel matiky. Mam skusenosti, ze oni si vypytaju aj viac penazi jak studenti. Ale mozes si podat neikde inzerat a urcite sa najde nejaka sikovna studentka alebo student VS co by ti pomohol a za menej penazi. Alebo sa kukni v rodine, ci nemate niekoho sikovbneho tam. Ja som s doucovanim zacala pred 7 rokmi so sesternicou a teraz mi vyvolavaju uplne cudzi ludia a chcu supnut dieta ku mne.

lilith

antitalenta sa pýtam,lebo sú rôzne stredné školy,a rôzny učitelia,a učitelia na strednej škole majú k študentom iný prístup,tam sa už so žiakmi nehrajú

antitalnet

na zakladnej som mala perfektnu ucitelku,a slovo perfktna je slabe slowo..mala som dwojky..ale teraz skoncim na 4kach