Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Mamča,vieš,že si ma práve znervóznila?A to hneď prvou vetou!!!Alebo to mám chápať tak,že podla seba súdim teba??:-)cmuk

ethel

Pančuška,túto pesničku keď som prvý krát počula v rádiu cestou do roboty v aute tak ma tak odrovnala pár slovami,že som si nevšimla,že som na vedlajšej ceste,nie na hlavnej,ale našťastie mám fajn brzdy,silnú nohu a ABS:-))
Inak vydarená skladba.
Pančuška nie je trafená,len zabúda v ťažkej chvíli,že keby chcela,tak stačíprstom pohnúť,urobiť 3 pohyby prštekom malinkavým ďobkavým....:-)

mamca

Shaktulka,nechýbam tu.:) A keďže vás tu veľký dobrý Manitúúú chráni pred zhliadnutím mojej tváre,písomne ťa oboznamujem s tým,že sa teraz usmievam. :) Žiješ a nevidíš sa... Tí ostatní sú takí,akí sú...oni to proste majú tak.A ty? Ako to máš ty? A vôbec,už som ti to písala,len pripomeniem-sekni už s tými analýzami.Keď z nich nemáš radosť,sú ti na prd...Toť moja hlboká myšlienka...:DDD
Žite radostne,ľudkovia,zdravím všetkých.

fanda

Panci, super prispevok, aj mna POKOJ V DUSI velmi chytil rovnako silno ako hit pred par rokmi od Zuzany Smatanovej/Desmod PAR DNI ... Tieto pesnicky ma vedia tak emotivne nabit ... a zamysliet sa nad zivotom ... dakujem za prispevok ... :)

katty19

no dobre, zahajujem večierku a nočný kľud, a spať, detiská jedne nepodarené!!:D čaute sa a nechcem vidieť jedno škaredé oko otvorené...:)
dobrú nôcku:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk