Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

:-DDDDDDDDDD teraz som si prečítala jednu témičku a gombíkove odpovede v nej ma doviedli do ciku:-DDDDDDDD je to témička o pomôckach...

SHAKTI

...aaaaaaaale dozijes prosim ta!
teba ani mamut nezlozi,nie to nejaky ucko z autoskoly!! :-DD
inak ked skoncis...asi sa zlozi na konci :-DDD

SHAKTI

:-)no lebo kuracie prsicka..to uz teraz musis ist vyssie..kaviar,homare a tak... :-)
hej zazeral..kricim na neho..a on normalne otocil inym smerom hlavu..zasran jeden 16kilovy!! :-DD
boze jedno male pichnutie..co by robil keby bol sucka?? :-DDDDDDDDD
hafine je lepsie?

SHAKTI

preco by sa mi pacil?? lebo sa paci tebe?? :-) tak to nist..
myslis?? ktovie kolko ludi sa po dnesku uz neukaze :-DD ty trdielko ved on to narocky...lebo ak sa uz tohto zlaknes..ak sa bojis za volant ani nesadaj!za volant strach nepatri,ale respekt..roky som nesedela za volantom a to som spravila iba maly "tukes"...

ethel

prečo posledný krát?Veď mi povedal,že možno nedožijem,čo ja viem čo sa zajtra stane:-DD
Hafo zazeral?:-DDDD rozkošný,milujem toto ich zazeranie:-DDDTej mojej som včera uvarila kuracie prsia,chutili jej,tak som dnes kúpila tiež a asi si ich môžem zjesť sama,lebo jej ich potieram po ksichtíku,hryziem do toho a nedá sa prehovoriť...sopla jedna malá 29 kilová:-))

ethel

Shaktul,akože pravdu povediac by sa ti páčil:-DDDale je ženatý a konto má určite väčšie ako my dve dokopy,keďže si tak zarába na úbohej Etelke a iných...:-DDDD A roky okolo 40

SHAKTI

aaaaaaa??? preco posledny krat?? to nas chces vymenit za hentoho pana ucitela?? cha!! :-DD no to si mi ho mohla pichnut..ale najprv sme ho s vetrosom 5 minut nahanali,chudak schoval sa...ale zajtra uz o tom nebude vediet,inak dnes na mna strasne zazeral :-DD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk