Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

:-DDDDDD a najviac som sa smiala,keď nám povedal,že najbližšie sa stretneme 8.10 o 17:00 a nastal šuchot a moja kamoška(a aj ostatné ženy)vytiahla z kabelky velikánsky tučný zošit a tento dátum a čas si začali všetci zapisovať.On kukol na nás ,zmeravel a vraví:Tak ak si už toto musíte zapisovať,tak neviem ako chcete urobiť vodičáky.....:-DDDDDDD

ethel

a keď povedal..premietnem vám križovatku a do 3 sekúnd musíte odpovedať,kto nebude vedieť,má smolu....Fakt sranda ide byť.Museli sme sa s kamoškou zastaviť na drink:-DDDD Vraj posledný!:-DDDD

ethel

ja mu ten dnešný stres nedarujem!:-DDDDD To ešte nevie s kým si začal:-))))) Možno ani nespravím a bude ma dávať za príklad ostatným ako megadementa!:-DDDD

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jezisi s tebou by som si vodicak nemohla robit!! :-DDD takze to bude hra "kto z koho pane uciteli??"
:-DD
sa tesis co?? vidno na tebe :-)

ethel

ti poviem,že poriadny klasik...:-DDD idem sa pripraviť na jeho humor takou formou,že keď mi povie tam odbočte,tak mu odpoviem,že ja mám s ním iné plány a pôjde sa mojou cestou:-DDDDDD To sa ešte má na čo tešiť!

SHAKTI

Nie,iba tyzden!! :-)
to preco tak neskoro? vies ako ti zavidim?? najlepsie casi,autoskola!
ach jo :-)tolko chlapcov sme mali..
:-DD a jeden dokonca nespravil! ale to bol fakt megadement!! :-DDD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk