Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

leandra

šerwuuš..a pride mi cudne ze toto pisem,newerim,nemozem,ale mam sa sqqqele :DD no ked si odratam,ze som zas ochorela:D ale tyy sa mi pochwal,nic newraawis:)

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDD gomco za to vedla ta zabijem!!!! ani za z toho fuciku a krcmy domov nevracaj!!!
:-DDD

a inak jasne ze Etka spravy hravo vodicak!!!! uz ked to dali mne tak daju kazdemu! :-D ale nie-verime a este kolko srandy pri tom zazije!
:-)

SHAKTI

:-DDD a tak gomci tie melony si treba sem tam aj uzit..no :-) a sa zas nedolam na fuciku,lebo odmietam,pocujes??!! odmietam masirovat kazdy vecer to tvoje stuhnute....svalstvo :-DD

SHAKTI

no vsak prave Lilith-ka :-))ale inak vdaka za psychoterapiu-premyslam nad tym stale :-)

ahoj leandrus,no ako?ty moj paciente :-)

SHAKTI

:-DDDDDDDDD nie gomci,segra nevarila-segra nevarila ani vtedy,len nazbierala hriby :-DD ted varila maminka :-) inak vecera je u nas ako vianoce :-D teda myslim tepla! :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.