Chcem si umyť ruky

SHAKTI

joooj dnes mam den blbec!!!

radsej sa uz dnes nicoho nebudem chytat,vypinam mobil,net,zviazem si ruky(sama?? :-DD )

pat+mat=SHAKTI !! :-DD

Ethi dnes zacina autoskolu!! pozor pozor,najvyssie varovanie!! ludia moji,to bude srandy!! :-D

mamca

Gomko,na tvoje nevyslovené podozrenie reagujem: Na suchý fľak po komárovi,obetujúcom život pre kľudný spánok dcéry,prisahám,že tvojmu kamarátovi som nevarila ja! :DDD

gomez

Tak som teda včera pomáhal tomu kamošovi. Pat a Mat:))). Aspoň ma trochu prekrvilo, hneď som mal lepšiu farbu:))) Ja neviem, čo sa chlapcovi priťažilo, ale sa odrazu tak roznemohol, že som chcel pohotovosť volať. Odhovoril ma od toho, a odvtedy som s ním nebol v kontakte. Musím mu zavolať či ešte žije. To keby ste videli:)))))

mamca

Príjemný,slnkom prehriaty,farbami hýriaci a plodmi zeme voňajúci deň prajem!
(Šak neni moje,móžem rozdať,ta ne?)
Dnes som čítala meily (suprovo som sa naučila méjliť),ďakujem za príspevky! Všetky dva som našla,bombababa som! :)))

lilith

Shakti,pošlem ti aj bez ramienok:-)))))))))dnes stahujeme kancelárie,tak nemám teraz vela času a už ani kde sediet:-((tak len tak postojačky píšem

SHAKTI

uz sa tesime na infosky o traposeni!!! :-DD
mailove schranky vycistene,o kamarata menej a o sklamanie viac..
a stale cakam na vetrosa bo siel kupovat novu sedacku :-DD dobre,co??a ňufko uz ma stresy lebo ho uz od rana strasim,ze sa bude pichat :-DD tak sedi so sklopenymi usami a ani nemukne :-D
a kde ste vsetci?? dnes mi zaslo slunicko...vrrr...brrr :-D a lilith-ku si asi dam ako pozadie prac.plochy :-) len skoda ze na tej fotke su iba ramienka :-DD
aj tak je zivot krasny...cosi som sa predsa len naucila..netrapit sa ludmi,ktori za to nestoja a ktori vas dokazu iba tak zahodit...

ethela

ja dnes nestíham v tej robote..bleee...ale už sa teším na poobedie:-))) večer sa ozvem ako som tam trapošila:-))))