Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

lilith

nie ,ešte pozeráme telku,teda polovička pozerá:-DDD,a o psíčka sa neboj,je mi to luto,ale nikto tu niesme večne,a ani ona nie...

ethel

dnes jej tie packy ešte pomasírujem.....Vieš Shaktulka,problém je v tom,že ja ju stále potrebujem,neviem si predstaviť kto mi bude prejavovať city vždy,keď to budem potrebovať:-((((

SHAKTI

masiruj jej Etuska vankusiky na labkach,postupne kazdu nozicku,normalne suchaj jemne ale tlakom,ako ked teba bolia nozky,ak jej to aj nepomoze :-(ale zmierni trapenie..
zvieratko pre nas znamena vela krat viac nez clovek..mrzi ma to.. ale zas...asi ju uz "nepotrebujes"
pomohla,odovzdala co mala..mam krasnu knihu Ethi ak mozes precitaj..neskutocne dobra kniha..
Susan Chernak McElroyova- Zvierata ako sprievodcovia duse

sami dobru..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.