Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

..ale dosť už o smutných témach....

Jazdiť sa budem učiť na parkovisku asi s mužom,aspoň mi to slúbil:-))))ale to ešte možno zmení:-))))

SHAKTI

so zvieratkami je to ako s ludmi,ako ten pribeh co mi poslala lilith-ka..
boze taka smutna tema..a este som tu krasavicu aj videla,hned si ma obmotala :-((
zvieratka su strasne krasne a ciste dusicky...

neboj do auta sa urcite zmestis,ty do kazdeho aj do anglicaka :-)
prva jazda?? ta tak rychlo nepride,najprv budes ficat na trenazeri :-) mna dal hned na ostro po ceste,bo ma videl ako ma oco uci..
a lilith-ka je krasna..oci duse..a dusa v ockach..

ethel

Shaktulka..strašne mi schudla,za dva týždne 3 kilo,nechce jesť,ale dnes som jej uvarila kuracie prsia-to zožrala:-)) tak sme sa vytešovali,má zapálené očká,nevidí,nevládze chodiť....:-(((a keď ma opustí,tak stratím jedinú živú bytosť ktorá somnou zdielala moje utrpenia 10 rokov..:-((((((

samko r.

Človek sa pochováva 180 cm pod zem a pes 1m. Záleží od veľkosti psa, orechovi stačí aj 40-50 cm. Ale už dobrú noc, papá.

lilith

ani tej jazdy sa neboj...nájdi si niekde tam u vás velké parkovisko,chod s niekým k to vie šoférovat,a pomaly to s ním skúšaj,ježiš asi prídem do BB a naučim ta to

SHAKTI

co je s tym krasnym velkym miluckym psikom Ethi?? :-(((
podla zakona ho nesmies pochovat vo vlastnej zahrade...ale kto to kontroluje?? srat na zakon...pochovaj a na hrobcek zasad nejaky krasny kvietok,ktory ked zakvitne ti ju bude pripominat..
:-(( no ja si to ani nepredstavujem,lebo mna pochovaju s tym mojim ňufkom :-((

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk