Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ako myslis katuska,ty vies najlepsie co robit..a tie prispevky si si mohla kludne precitat,lebo ziadne reakcie tu neboli a ani ta nikto neodsudzuje..
mne tiez sem tam "sibe"...
ale mam ta rada,aj ked ti takyto druh priatelstva nevyhovuje..

dobre lilith-ka idem na to,aj ked na dobru noc,no nic moc :-DD

katty19

tak, teraz vám čestne prehlasujem, že som si neprečítala od včera ani jeden príspevok a skutočne ani nechcem a ani nemožem;
už som sa tu mnohokrát vyjadrovala o svojom probléme, že mám manickodepresívnu psychózu, včera ste si mohli všimnúť jej smutný priebeh, nič moc, verím, že sa vám to nečítalo dobre; áno, viem zrejme, prečo sa to vo mne pohlo, ale, nemyslím, že do budúcnosti by som bola pred podobným správaním na tejto téme chránená; včera som nespala dobre, ale dnes som urobila viac roboty ako obvykle; takto to chodí, takto sa to žije s mojim problémov;
samozrejme, či mám alebo nemám problém, nesiem zodpovednosť za svoje nevhodné správanie, tak, je mi to ľúto....ethel, prepáč
od teraz sa už nepozriem, čo ste popísali, sama nemám rada tie stavy a už nechcem...
včera som nestratila rozum, bola som iba priamo v manickej aj depresívnej fáze, dnes keby som si začala čítať reakcie...keďže už som v poriadku, radšej nechcem, zase by ma to mohlo tam dostať a preto som presvedčená, že takýto druh priateľstva mi nevyhovuje

SHAKTI

:-) tak to mas dobreee :-)
je mi trosku smutno..budem ok..
premyslam ci ti mam poslat moju fotku...ale ked ty mi potom zavolas
:-DDD a to vis,ze ja sa toho bojkam
:-)

SHAKTI

tiez som bola,ked som bola mala...aj pubertiak...a pri tom mi kazda ucka hovorila,ze som velmi mudra a sikovna,ze keby som chcela mohla by som mat lepsie znamky,lepsiu skolu atd.
poviem ti pravdu...robila som to koli niecomu inemu...niekto ma chcel mat dokonalu od malicka,nutil ma byt dokonala-nechcela som..
malo deti si to vtedy uvedomuje,zaujima ich mnozstvo veci,vsetko okrem skoly..aj ja som az po skole zistila co a ako a az potom ma zacalo bavit ucenie,ked som nemusela..ale ja som zvlastny pripad..
ja hovorim-mudra po maminke a pekna po ockovi :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk