Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

ja mám kámošku, a tám i pred rokom rozprávala podobné veci a teraz je z nej jedno chutné ukričané a neposedné dievčisko. vieš čo, moja? depky boli, sú aj budú, ale vieš čo? ty si mala jedno bohovské šťastie, že si sa s nami skamarátila:)) lebo my máme také flujdum, že to vyháňa týchto votrelcov z mysle, len tak, a ja sa ani snažiť príliš nemusím. Nemusíš mi ďakovať, veď hovorím, že sa nemusím príliš snažiť:D spi, a uvidíš, zajtra už bude lepšie, a keď sa ti bude zdať, že nie, tak čuš. Nekecaj do toho, lebo ty to len zakecávaš a ono to pritom už prichádza:)

SHAKTI

hej Ethi tiez sme zatvarali ale niektori ludia drzo pridu a rozcapia ti ich nasilu..to sa proste neda opisat je to nevyslovne zlo.
katuska zlate dievca s obrovsky srdcom ale totalne na pi.. karmou :-DD ja ani niekedy neviem ako nieco totalne poseriem, alebo ako sa nieco totalne poserie hoci este ani nestihnem reagovat :-D ethi nudili by sa, ale niekedy aj prilis vela rošoša skodi. ale srat na to..inak niekto velmi blizky mi dokonca vycislil financne kolko by usetrili na mojom zivote :-)
tak byt ci nebyt??
nieco vam posepkam, co netusi vobec nik lebo to nikoho vobec ani nezaujima...
v zivote som nemala take silne depresie ako v poslednej dobe, v zivote som s takymito depresiami tak nefungovala ako fungujem a v zivote som tak casto nemyslela na samovrazdu ako v poslednej dobe. Smrtelne vazne..ja uz proste nevidim buducnost, nadej, nevidim ziadne dobro, nic co by stalo za to, uz sa mi stratil zmysel preco bojovat..
som kedysi povedala panci ze kym sniva tak zije..tak ja uz nesnivam lebo je to zbytocne..
ale nebavme sa o mne, panca ma vacsi problem ako ja..
nieco ma v suvislosti s tymto prave napadlo..preco sa ini seru to vasich zivotov, lebo nechcu vidiet ten svoj prazdny..zaujimave zistenie..
ale uz fakt bru..nech pospim aspon 4 hodky
tak..doplnim...
AMEN!

katty19

oooooooooo, ona padá, tak len ten riadny parazól a môžeš, a keď si cestou došramotíš nos tak sa nepríď sťažovať, nikto ťa nevyháňal!:D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk