Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Dobre ranko a este dobru noc :-)
som nespala do 2 hod.vrrr...uz nikdy cajik po 17 hod!!!ale musela som ked ma bolel zaludok...
tak pekny den..dnes je ten moj den nejaky nejasny-pride co pride :-)

pacila sa mi Etkina veta musim zapisat a zapamatat- Nebudem sa dnes trapit tym co zajtra bude ine..
alebo tak nejak..
som este rozospata a v pyzame skladala mojho psa zo strechy..tam sa vytrepe ale naspat nie,ze "zloz ma!" super :-DDma najlepsiu paničku na svete...som sa skoro koli nemu prizabila..a ked uz bol dole,sa na mna vykaslal a ja premyslam,ze teraz co?ako dole?
co z toho vyplyva??nepomahaj druhym ked nevies ako potom zlezies
:-DD

ethela

jeeej,tak to som ešte nezažila:-DD Ale prajem ti dobrú noc a sladké sníčky..ja si idem ešte raz pozrieť maily..niektoré by som si chcela ešte aspoň 3 krát prečítať:-)))))Dobrú noc...

mamca

No,aby si nepovedala,idem spať.Som frájo,čo? Pred polnocou! A musím ešte pozametať strúhanku.... :)))
Prajem svieži závan pre tvoje unavené očká... Howgh! Chichichi

ethela

pardón za preklepy,ale už ma tak lámu oči do spania,že ani zápalky nepomáhajú:-)))aj pršteky odmietajú poslušnosť:-)))))

ethela

Mamča,teraz som si ťaq predstavila ako sedíš na stoličke a po zemi a ana stole máš rozsypanú strúhanku:-DDDDDDDDDPočuj,ty chodíš aj spať?Mne to pripadá,že ani nespávaš,lebo si tu stále:-DD