Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

vsak sa nic nedeje,vyvetrame a schladime hlavy,upokojime sa..a pojdeme dalej...

mamca a co tvoja kostrc?? :-) davaj si pozor,nie ze sa nam tu dolames..
a ty katuska klud...na co si toto robis sama?? no povedz mi na co??
dobre pa ja idem...mamca tu poriadne vyvetra a vnesie cerstvy vonavucky vzduch..
dnes je len den blbec,nic viac,povedzme si to takto...
a mame sa radi a preto si nebudeme ublizovat..
kde je lilith-ka??

mamca

Ja vás varujem! Budem tu skackať ako chromá vrana na žeravom uhlí...! Hop... hop....hop... hop... hop... hop... hop... hop... hop... hop... hop... hop... hop.................

mamca

Uff,uff,idem osedlať svoje tátoše plochonôžky a oprášiť fajku mieru...a rozsypať strúhanku na šamanské tance... Uff,uff...Privolávam späť božstvo priateľstva a srandy...a dobrej chuti...a... :)

katty19

ale ja chcem, daj mi, už teraz mi spoj ušiel, musíme sa dohodnúť na ďalšom termíne
ethka, asi som hore, tak ak to uráža, zraz ma dole a potom sa vyrovnám, aj sama, neboj sa, toto je u mňa veľmi časté, keby si videla širokospektrálny záber na moj život:))) no, možno by si si aj poplakala:((((
tak takto to chutí....

katty19

ste všetci blbí, nerozumiete ničomu, ja som si pozrela aj spoj nazad, ide mi o 19:05 z BB smer poprad a prestupujem v Hybiach!!! tak chystám sa tam, či nie? lenže vy ste to zmenili na na...
ethelka, toto som v deň tvojích narodenín nechcela:( sorry, asi to vyznelo hovacky:(

mamca

Hmmmm... Ja som asi porozumela...ale blbá zostávam...moju istotu v blbosti si nedám vziať :DDD
Shakti,čas momentálne nemám ani ja,ale môžem ti poslať trošku chuti? Nechceš moje chutné rožteky? Neceeeeš? Či ceeeš?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.