Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

čo najrýchlejšie pomôcť... asi tak, že sedíme a čakáme, viac neexistuje, alebo áno? ak nemáme vedomosti, tak nám ostáva len súdržnosť

katty19

zohrievaš sa, etka? a aké je to príjemné.. ja viem, láska je krásna, a môže byť aj priateľská, len keď hreje:)

ethel

netreba byť milovaný len mužom,stačí keď ťa milujú tí ktorí sú okolo nás!
Najhoršie je,keĎ nevieme ako rýchlo,čo najrýchlejšie pomôcť!

katty19

vieš, mám teraz jedno z krajších svojich období, cítim sa milovaná, nie mužom, proste len tak, ľuďmi, je mi veľmi ľúto, že kamarátka necíti, alebo sa nechala oklamať, že s ňou neprežijeme jej kríž

katty19

ethel, neviem o čo ide a keď príde vhodná chvíľa, tak sa mi možno táto pravda odhalí, ale rada tu budem sedieť, vydržím....

ethel

keby som vedela ako sa dá zahneť trápenie niekoho z vás....keby sa to dalo....ale veď preto sme sem prišli a preto sem stále chodíme,tu sa liečime a obšťastňujeme...tak prikúrme do krbu a posadajme si...prediskutujeme to a bude lepšie..

katty19

nie je to žiadna sranda, ale má to zmysel, deje sa to, pretože to v sebe ukrýva veľkú pravdu, len ju odhaliť

katty19

presne tak, ethel, aj ja si takéto počínanie vážim, veľmi ma trápi, ak niekto trpí, nechcem, aby ste trpeli, prestaňte, nič a nikto nám nemôže stáť v ceste, aby sme nepoznali skrytý význam našich problémov!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk