Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

nazdiš katus...tak mna aj vyhodili
:-DDD ale psst,tieto casi nechame radsej tak..hrozna som bola,hrozna..bleee...moje rebelantske casi..
dobre,je mi nejak divne,ani neviem preco..mate ciel,viete co musite spravit,len nezalezi to tak celkom od vas,lebo keby zalezalo,uz davno by ste to mali a viete,ze bez toho sa nepohnete..a serie ma to,fakt ma to serie!! sorry za vyraz..

lilith

To som ani nepovedla že mám na teba,len to že nemám až takú kludnú povahu ako si myslíš:-DDD ale tak pridaj....

lilith

:-DDDDDDDDDDDDDD
A ty si myslíš že ja mám kludnú povahu????
No už len to že som škorpion hovorí,že som dost temperamentný človek....

katty19

ale, už som počula aj takú vec, že sa musím so svojím výnimočným darom vyrovnať a nie tu okolo toho revať a neviem čo ešte:)

katty19

myslíš? a hej, včera som dostala prednášku od šaktušky:) čo ti poviem, lilithka, a dobre, moje výkyvy mi robili vždy problém, aj v škole, jednoducho som bola až neskutočne zábavná, no, bavila som všetkých, fakt, aj keď neviem, či to bolo vždy bavenie, ale určite nebolo ticho; a koľkokrát som si vypočula, "ty chceš aby ťa vyhodili? toto si dovoľuješ k vyučujúcim?" bože, ako som sa vždy zľakla, že som to naozaj prehnala a teraz bude koniec, lebo sa neviem spratať do kože a aké to bolo milé vyslobodenie, keď som tichučko sedela v lavici, ani slovko som už nechcela povedať a týto moji vyučujúci ma vťahovali do rozhovorov, furt, že a čo si ja o tom myslím, tak, tak
nie je mi to príjemné, že som takáto, ale zase, naozaj som bola medzi ľuďmi najviacej žiadaná, aj keď mi to nie je príjemné a radšej by som brala kľudnučkú lilithkynu povahu:)

katty19

no, nana, nevyznám sa
ako sa mávate všetci? šaktuška, predstav, mne je tiež dosť dobre:) ale fakt, ľudenka:)

lilith

Zelený jačmen je vynikajúca vec,je tu aj téma o nom,a kde ho kúpiš? daj si ho vyhladat do googla,a vyhodíti internetové obchody kde sa kupit dá.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk