Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

ahojte..premyslam nad tym uz niekolko dni a neviem, ci je to spravne, pretoze urcite veci su nezvratne...ako osud :(.No vzdy, ked otvorim zdravie, citim sa ako zlodej, tak zrejme nastal cas....neviem, ako to dopisem, pretoze uz teraz cez slzy nevidim, ale jednoducho nemozem chodit niekde, kde niekomu vadim a na druhej strane nechcem byt ako niektori, ktori odisli a vobec ich netrapi, ze sa tu o nich bojime....tak toto bude na niekolko tabliet horcika...chcem sa Vam vsetkym podakovat, za to- ze ste pri mne stali v najtazsich chvilach mojho zivota. Vam to mozno tak neprislo, ale ja viem, kolko energie bolo treba na to , aby som vstala z postele a vladala som zit...vsetku som dostala od Vas a vzdy, ked som nevladala, boli ste tu Vy, aby ste ma znovu postavili na nohy...niektori z Vas poznaju moje najcernejsie tajomstva....neviem si predstavit, ze prisiel koniec, pretoze ak vynecham svoje deti, ste Vy to najcejnejsie v mojom zivote..napriek tomu, ze prave kvoli cloveku, kvoli ktoremu som tu zostala sa citim ako parazit, chcem, aby ste vedeli, ze Vas lubim a vzdy lubit budem...neviem, ci to prekonam a nieškedy sem nakuknem, ale teraz sa na to necitim. LUBIM VAS A CHCEM, ABY STE VEDELI, ZE STE TI NAJUZASNEJSI (najsamfasa) LUDIA, KTORYCH SOM V ZIVOTE SPOZNALA.♥,pančita PSD : nedari sa mi napisat Etke mail, tak ak budes mat cas, prezvon ma. Mail aj telefon mam stale ten isty...posledne pridaj...neskutocne to boli....

ethel

Samko,čo ťa tak pobavilo?:-) hmmm?
a kde sa nám Pančulka túla? Shaktulka viem,že tu v podstate je a sleduje ma:-)lebo ma lúbi a ja ju:-Dkuk

eee

Ahojte lásky moje virtuálne:-) Málo chodím pred pc,lebo keď mám konečne čas alebo chuť tak ma už bolí tá moja nepodarená lopatka a držať myš ma ubíja...ale myslím na vás denne...dúfam,že to cítite.:-)
Inak sa mám v podstate fajn,ako sa aj inak dá v chrípkovom období. Bola som hrdinka,že mňa to obíde a už druhý deň mi je na figu.Ale cítim,že zajtra už bude dobre a ak nie,tak to vyspím.Posielam pusinky všetkým okoloidúcim!(.)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk