Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

robo:)))))

Cau SHAKTI, potrebujem ta, tomu ver, resp. potrebujem tvoj pohlad na vec, mozes kuknut do mailu?:))) dakujem he he Jo ako sa vsetci mate?

SHAKTI

no tu som kto ma chce :-DD

nie noziky nenosim,prosim ta ved ja sa aj na trave porezem :-DDD
boze dnes to tu je jedna haluz za druhou..

SHAKTI

:-DDD dufam,ze ten nástrojčiček niekedy este najdes! :-DDD
gomco gomco ty nikdy nedostanes rozumcek??
:-DD
hej dnes je fasa den...sa mi paci,ze tu nik neni :-DD som sem nemala ani ja prist,lebo ked citam tie "detske"otazocky tak sa mi zlc buri a nožíček vo vrecku otvara :-DD
idem ja zas cosi robit,dnes sa taka zrelaxujem,ze az :-D

gomez1

Tak sa mi to páči, pekné počasie a prázdny dom.:)) Keby som sa zajtra neozval, tak sa liečim z reumy:)) Rozhodli sme sa vypustiť bazén, tak sme sa ešte raz okúpali:)) ak sa to tak dá nazvať:)) Už si dve hodiny hľadám nástroj, aby som sa aspoň vyčurať mohol:)))))))

katty19

ahojte:)
damianko je taký zlatý:) ja som tiež za lepší a zdravší životný štýl:) máme sa stále čo učiť:)
tak dobrú chuť:)

SHAKTI

:-ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Dobre ranko...verite,ze Shaktuľa teraz iba vstava?? :-)
S Damianom suhlasim,v istych bodoch.. preto vyuzivam na liecenie alternativnu medicinku,lieci celok a povod.

lilith

Damian: podla mna nie je na mieste porovnávat ludský organizmus k autu. Auto vymyslel človek,vie z čoho sa skladá,vie ako funguje,čo sa o ludskom organizme povedat nedá,lebo ten človek nestvoril...

damian

Nasledujuca stranka Aliancie prirodzeneho zdravia je extremne dolezita pri presadzovani pravdy v medicine. PROSIM, prihlaste sa aspon ako clen tejto aliancie! Nemusite donovat financie ak nechcete. Aspon sa prihlaste, aby tato aliancia mala viac clenov.
Nasledujuca stranka Aliancie prirodzeneho zdravia je extremne dolezita pri presadzovani PRAVDY V MEDICINE. PROSIM, prihlaste sa aspon ako clen tejto aliancie! Nemusite donovat financie ak nechcete. Aspon sa prihlaste, aby tato aliancia stale rastla.

www.alliance-natural-health.org

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk