Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DDD dufam,ze ten nástrojčiček niekedy este najdes! :-DDD
gomco gomco ty nikdy nedostanes rozumcek??
:-DD
hej dnes je fasa den...sa mi paci,ze tu nik neni :-DD som sem nemala ani ja prist,lebo ked citam tie "detske"otazocky tak sa mi zlc buri a nožíček vo vrecku otvara :-DD
idem ja zas cosi robit,dnes sa taka zrelaxujem,ze az :-D

gomez1

Tak sa mi to páči, pekné počasie a prázdny dom.:)) Keby som sa zajtra neozval, tak sa liečim z reumy:)) Rozhodli sme sa vypustiť bazén, tak sme sa ešte raz okúpali:)) ak sa to tak dá nazvať:)) Už si dve hodiny hľadám nástroj, aby som sa aspoň vyčurať mohol:)))))))

katty19

ahojte:)
damianko je taký zlatý:) ja som tiež za lepší a zdravší životný štýl:) máme sa stále čo učiť:)
tak dobrú chuť:)

SHAKTI

:-ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Dobre ranko...verite,ze Shaktuľa teraz iba vstava?? :-)
S Damianom suhlasim,v istych bodoch.. preto vyuzivam na liecenie alternativnu medicinku,lieci celok a povod.

lilith

Damian: podla mna nie je na mieste porovnávat ludský organizmus k autu. Auto vymyslel človek,vie z čoho sa skladá,vie ako funguje,čo sa o ludskom organizme povedat nedá,lebo ten človek nestvoril...

damian

Nasledujuca stranka Aliancie prirodzeneho zdravia je extremne dolezita pri presadzovani pravdy v medicine. PROSIM, prihlaste sa aspon ako clen tejto aliancie! Nemusite donovat financie ak nechcete. Aspon sa prihlaste, aby tato aliancia mala viac clenov.
Nasledujuca stranka Aliancie prirodzeneho zdravia je extremne dolezita pri presadzovani PRAVDY V MEDICINE. PROSIM, prihlaste sa aspon ako clen tejto aliancie! Nemusite donovat financie ak nechcete. Aspon sa prihlaste, aby tato aliancia stale rastla.

www.alliance-natural-health.org

damian

Aky je vas nazor? Medicina je horsia ako umenie automechanika, verte mi. Ak pride auto k automechanikovi, ten 'lieci' cele auto. Nemame autoopravovne,kde by boli oddelenia karburatorove, agregatove, alternatorove, elektricke, vyfukove, palivove atd. jednoducho, mechanik hlada pricinu a spojitosti medzi jednotlivymi sustavami. ZIAL, v medicine je to inak, kozne, ocne, neurologicke, psychiatricke, onkologicke a napokon patologicke...a zabuda ca na CELOK a extremne dolezite suvislosti medzi jednotlivymi sustavami. (mozno aj preto automechanici v zahranici su casto plateni lepsie ako lekari...