Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DDD hej strasne ma meties :-DD normalne uz ani neviem ako sa volam? kto som? zena ci muz? :-DD
zvedavost je strasne zla vlastnost katuska,s tym by si mala cosi robit!! :-DD

SHAKTI

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
boze dakujem!! :-DD esteze ma nevidis!!
:-DD
heeej? a co si mi pekne kupila?? :-) pozri aka som miluckaaaaa AHA! :-) (teraz si predstav ten usmev ci co :-DDD )

katty19

tiež bola nejaká hromadná havária, som hneď volala našim, lebo tadiaľ išli, či ešte žijú; ja ako inak dobre, predpokladám ešte takých 15 minút a abatérka je nabitá;
tak si šťastná dievčička? a z čoho? niekde si zašla, čo si tam robila? toľko otázok, ťa metiem, čo?
Jedna druhá, odpovedzte, okamžite!:)

SHAKTI

a co ste dnes robili???
u nas bola dnes masova vrazda!! tych sa ja nastastie nezucastnujem..takze som sa ulievala :-D

SHAKTI

:-DD do prdele ty ma fakt vidis!! :-DD
no co teraz budem robit?? zvyknem tu sedavat len tak,s tym musim asi skoncit teraz :-DD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.