Chcem si umyť ruky

SHAKTI

No my sme pripravene!!! :-)
Ti to hovorim Katuska ty si ako sopka,mas v sebe privela emocii,privela energie,musis sa ich naucit zvladat,lebo vybuchnes,je dobre im z casu na cas nechat volny priebeh..vypustit von. Ty si strasne energicka zena a preto ta mame tak radi,ale musis tu energiu zo seba vybijat von-preto ti kvitujem tie brusne tance,alebo nejake bojove umenie,sport...
ale ty toto vsetko vies...
a zabudla som-arogantny humor mam rada..takze to nebolo myslene v zlom,len som si mozno vsimla ako ti je..tak dufam,ze uz je lepsie.
som rada ze zacinas,mozme zacinat milion krat a ver,ze raz sa to podari!
a mam ta rada a som fakt uprimne rada ze si mi spat,lebo si mi chybala!!!!!!

katty19

no, už som si schuti porevala, už som sa prihlásila a už chcem existovať:) booooože, ten plač naozaj lieči:)

SHAKTI

arogantny..

Dee-nuska,jasne ved my ta pozname,ze ty si nase milucke,slusnucke dievcatko,ze ty nepijes a domov chodis po styroch..ej teda vlastne nechodis domov po styroch :-DD gomco bude ten ujo co bude spat pod stolom :-DD

deee

Ahojteeeee
prave som sa dozvedela, ze dnes su u nas oberackove slavnosti, takze s kamoskami ideme kuknut. Nebojte nebudem chlastat a vratim sa domov po vlastnych. Budem hladat Gomca, nech je sranda....paaaa

katty1

chceš mi povedať, že mi ťahá na mozoček?:) a odkedy to začalo? však popíš, možeš meilom a nebude mi vadiť, keď to povieš aj tu, skús

katty1

počkať, sexuálnu? to neviem, zatiaľ vybíjam iba zástrčky a ničím elektroniku, to je elektrická energia, nie? fakt, má človek v sebe elektrické pole? ozvite sa! odborníci, prosím, lebo potom ho mám asi dosť a napoja sa na mňa nemocnice, keď vypne prúd, fakt, ako sa tomu povie ak nemocnica, divadlá idú na vedľajší zdroj prúdu?