Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priprava rano

zajo_smejo

Za 50 minút zvládam toto : prebudenie, prvý ranný úsmev na pekný deň, umývanie zubov, umytie a vyfúkanie vlasov, maľovanie - len oči bez make-up-u, ktorý neznášam a 15 minútové pohodové raňajky. Každé ráno krígeľ horúceho sladkého kakaa a hrianka s niečím , nasleduje pohodový nestresový odchod do práce. O 6.15 sadám do auta a vyrážam v ústrety pracovným problémom :)
Roky praxe robia svoje :))

Heatherka

5:10 budik, lezim do 5:30, rano kava, caj, ranajky, sedim si a pekne jem do 6tej, citam maily, beham po nete. potom sprcha, zuby, wc, make up, vlasy, kremovanie a vyberanie si, co na seba :D o 6:50 odchod z domu.

stale cca hodinu a pol som hore, pred tym ako odidem.
ine to je, ked som uz hore a idem z domu niekedy poobede, tam mi staci hodka. najedena som aj po kave :D cize len sprcha a make up.atd.

bibisa

boze neberte to tak tragicky ze su medzi vami aj taky co sa umyvaju raz za den a ze je pre "nas" ovela lepsie sprchovat sa vecer ako rano.
tu odsudzujete tu evu ako by sa neumyvala nikdy.
kliiiiiiiiidek ;0

2bodka

xdanielax,

ja som tiez skusala umyt hlavu v ladovej, ale mna z toho strasne hlava boli :)) takze radsej zohrejem, v lavori zmiesam so studenou, aby bola akurat, cupnem si k tomu do vane (teda aj ja aj lavor vo vani-to pre tych, co maju mensiu predstavivist) a potom tam strcim hlavu ako taky pstros :)))))) no jaaaaak dilino sa citim a nadavam na vsetky strany.."milujem" tuto pravidelnu letnu odstavku vody :D

xdanielax

2bodka - letne sprchovanie v studenej vode mi je velmi dobre zname :DD - ani vodu na vlasy nezohrievam (pohodlnost) a poslednu dobu sa uz zacinam otuzovat aj teraz, tak hadam to zvladnem s prehladom - skoda ze to mydlo ide tazsie dole :D
2bodka - a tie mastne vlasy v cope, presne, hovoris mi z duse :))

mimochodom EVA a zvysok osadenstva, dnes som si rano v sprche na vas spomenula :))))) ..a eva, dobry vystup vcera 21:15

..a pamatam, ze raz som zazila podobny pocit prekvapenia, ako vcera, ked mi jeden chlap (cca 50r) povedal, ze on si umyva zuby raz za den a staci to! Uplne nekompromisny ton v hlase. to bola tiez sila.

smajliQa

tak ja vas teda brutalne ze obdivujem kks....

napriklad mne to vsetko trva 20 minut :D.. mozno menej :D

ja vstanem, idem na Wecko, osprchujem sa, umyjem zuby, obleciem sa,,,a dovi dopo..

priatel ma vozi, cize v sute sa namalujem, a spolocne ideme vzdy na ranajky niekam na muffin a kavu alebo nieco ...

no este to tak, aby sa mi vzdy ked idem do prace chcelo rano serinkat 2 hodiny so vsetkym,.. urcite nie!!!

2bodka

bingham,

ja som z petrzky, kde v lete pravidelne vypnu teplu vodu na tyzden a aj napriek tomu si neviem predstavit, ze by som rano vynechala sprchu. Aj vlasy si vtedy umyvam, aj ked musim zohrievat vodu v hrcni ako niekde na lazoch :))

Proste, asi je to zvyk. Ja osobne viem, ze kolega sa nesprchuje a citim z neho "pyzamovy smrad".

Uplne najradsej mam zeny, resp. mlade baby, ktore rano v buse pozorujem, centimetrova vrstva make-upu na ksichte, linka na ociach hrubky pol cm (neviem inak preco sa vsetky zeny teraz maluju rovnako - linka a spirala) a vlasy take MASTNE, ze je vidno ako sa jednotlive pramene zlievaju dohromady. Dviha sa mi zaludok. Nehovorim o tom smrade. Neznasam smrad naumytych vlasov. A podaktore si myslia, ze ked daju vlasy do copu, nie je to vidno. JE, a hlavne citit.

S tymi rukam po WC, niekto tu pisal, ci dievcina robi studiu, ked to tu spomenula. Staci byt niekde v podniku a zrazit sa na wecku s nejakou zenou. Vela krat sa mi stalo, ze "dievka" vyliezla z wc a rovno tahala ciaru za priatelom ku stolu, kde jedla pizzu rukami!!!
Takze ano, aj zeny dokazu byt prasce a mozno niekedy vacsie ako muzi...

čoko venček

4:30 budík, vylihovanie do 4:57, dakedy do 5:01 ako sa podarí :D...rýchlo wc, ranná hygiena tz. umytie tváre, zuby, potom vypnutie vlasov do copu (málokedy si ich žehlím, či robím s nimi dáke väčšie úpravy resp. málokedy sa mi chce, predsa len je to pohodlnejšie, šupnúť vlasy do gumičky :D )...krém na tvár, trochu make-up + balzam na pery, toť vše (nemám čas a ani chuť si maľovať oči, myslím mihalnice, a už tobôž nie používať dáke očné tiene) občas v robote použijem tú špirálu, aj to len tak 1-2krát do týždňa :D...5:15 odchod z domu...a 5:55 som už v robotke :)...takže si vôbec neviem predstaviť, že by som mala ráno stráviť hodinu, nie to ešte viac prípravou :D...oblečko si chystam večer a sprcha je taktiež večer, keďže každý deň športujem...neviem si predstaviť sprchu ráno z jedného jediného dôvodu: zima!! :D...niežeby sa u nás nekúrilo, ale mám problém dať zo seba len pyžamo dole, čo mi je hneď zima, takže :D...a ako sa poznám, teplá voda by šla minimálne pol hodinu :-D...a vôbec nie je pravda si myslieť o niekom, kto sa ráno nesprchuje, že je špindír, ja sa napríklad v noci nepotím (a aj keď náhodou áno, neviem o tom :D) tak ráno určite nesmrdím...takže tak :-)

bingham

eva...si predviedla typicke zenske urazlive spravanie :))...nie si za cigana klud..kazdy nech si robi podla seba...a s tymi rukami si tiez myslim ze je normalne si ich vzdy pred jedlom umyt...alebo po wc...a tak daal

bekyyna...no mohla by byt aj ladova voda...ale aj tak by som sa osprchoval(a uz som take zazil) :)

sebaOzelm

Jezis, ved to je uplne jedno, kto ma na co aky nazor. Aj tak je to len JEHO osobny pohlad na vec.
Ja sa napriklad tiez priklanam k tomu, ze najlepsie sa citim, ked sa osprchujem v noci po celom uponahlanom dni, nakremujem a zalahnem do vyvetranych perin. Ak sa aj po tych par hodinach spanku citim rano nejaka "necista", hodim rychlu sprchu. Ale vacsinou sa mi to nestava...
Nech si kazdy robi to, co sam uzna za vhodne, aj tak tato diskusia jeho ritualy nezmeni :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priprava rano - Fórum - ZDRAVIE.sk