Priprava rano

eva123

Dobre, odteraz sa sprchujem 5x za deň, zuby si budem umývať 10x za deň a ruky aspoň 50x za deň aby som nebola za cigáňa.............

Meretseger

Prvoradé je naraňajkovať sa, ináč možno vyjsť z domu aj v Evinom rúchu :D
Príprava mi trvá tak trištvrte hodiny, umyť (nie, sprcha nie, len pokiaľ som v noci prevádzala zrejme gymnastiku a som mokrá ako myš), zmerať glykémiu a pri pohľade na tú hodnotu sa zdesiť, obliecť (asi 10-minútová úvaha: čo si sakra na seba nahodiť?!). Najesť, nahádzať do seba všetky lieky, čo treba, naliať mačkám mlieko a hop von, easy :D
A jasne, vonku prečesať vlasy prstami.

xdanielax

bekyyna - to s tym, ze nie je niekde tepla voda mi fakt nenapadlo..
Kazdopadne, ked je ta moznost, sprchujem sa. bodka.

ja sa zas musim priznat, ze som leniva na telove mlieka ..to vobec nedavam kazdy den (aj ked by som asi mala) .. tiez som niekedy leniva sa namalovat, niekedy dokonca ked viem ze budem mat cez den cas ist cvicit, tak sa aj kvoli tomu ani rano nenamalujem, sak naco, ked sa o chvilu budem zas sprchovat a umyvat si vlasy ..no a tak vselico :DD

bekyyna

neviem co na tom treba vysvetlovat ?! napr. u nas doma nie je vzdy rano tepla voda, pretoze kurime do pece a proste niekedy ta voda nie je a kedze ani nemame na rozhadzovanie tak sa setri kde sa da.. ale to Vas asi nenapadlo...

a druha cast, myslim si ze vecer si po celom dni urcite viac spoteny ako po noci, teda ak cely den nesedis na riti tu na nete :D

teraz ked som uz n intraku tak si mozem dovolit sa sprchovat aj rano..len som chcela napisat ze nie vsade je to tak

majkaaaa

20 minút. Rýchla sprcha,zbaví telo nečistôt,ktoré sa vyplavia v noci,osvieži. Potom telové mlieko,zuby,tvár,nakrémovať,učesať,obliecť vypadnúť. Čas vypočítaný doslova na sekundy. Samozrejme,že tá rýchla sprcha aj večer. Však stačí namydliť,spláchnuť. Ale podotýkam,mejkap si urobím v práci,trvá to 5 minút,ráno mi totižto na čerstvom vzduchu slzia oči. Aj ranná káva a raňajky v práci. Dá sa,prichádzam trochu skôr.

bekyyna

akoze nechcem byt hnusna, ale nie vsetci ludia maju taku moznost sprchovat sa dvakrat denne, je to smutne ale je to tak :/
...a vybrat si sprchu skor rano ako vecer to je hnus!!

bingham

Danielka...tak sme dvaja :D....neviem co je na tom nepochopitelne sa osprchovat rano pred robotou a potom po robote... :)

eva...a ano...cez leto aj na obed...