Priprava rano

Debbiie

Asi tak 45 minut - vstanem, idem do kupelne, potom sa obleciem, trosku namalujem (nepotrebujem na seba kydat tony krycich kremov a mejkapov - staci trosku pudru, spirala, linka a ide sa), cesanie, nahadzanie poslednych veci do kabely....

soffa

vstavam 6.45 vstanem,ziadne dalsich 5 minut.kym mi vrie voda na kavu ,hodim sprchu,vlasy neumyvam rano trvalo by mi 2 hodiny kym by uschli,kym sa mi chladi kava na balkone obleciem sa,dam make up,trva to 10 minut,(10 roky praxe to istia)a medzi dverami pijem kavu,a podme do pocasia.vyrazam 7.15...

*inko

jezis Wevaa ahoooooj, no konecne si sa ozvala :) ako sa mate?
caj, no :DD ja mam potom kopu roboty so salkami ktore su brutalne zafarbene od toho zeleneho caju..a naivne si stale myslim, ze hadam odo dnes bude zmena :D
tak hadam od zajtra :D

Weva

Haha inko, teraz si ma rozosmiala :) to s tym cajom to je des.... ja vzdy len vylievam stary cas a zalievam novy, ktory i tak nevypijem... No a teraz na materskej??? Kde su tie casy kad som si mohla umyt len tak vlasy kedy som ja chcela :) pyzamove dni jeden za druhym... No dobre prehanam, uz sa zaciname zosynchronizovat

*inko

u mna bezny den
vstanem okolo siedmej, pol osmej, ziadne vylihovanie v posteli, hned som na nohach
zalejem si caj
kym sa luhuje, umyjem si vlasy
kym stojim pred skrinou (20 min.) a rozmyslam co na seba, vlasy schnu
znovu idem ku skrini, konecne si vyberiem oblecko
umyjem sa, nalicim sa, naranajkujem sa, vlasy mi medzicasom uschnu
obleciem sa
dam si veci do kabelky, ktora mi musi ladit k oblecku
zapnem pc, skontrolujem maily, pozriem pocasie, zistujem ze som ho zase neodhadla a znovu si to mierim ku skrini,aby som sa prezliekla- adekvatne pocasiu.
vsetky veci z nachystanej kabelky c.1 premiestnujem do kabelky c.2, ktora ladi k outfitu c. 2
a potom najhorsia a najneoblubenejsia faza...vlasy, vlasy, vlasy..cesem a cesem, a vzdy to nie je tak ako chcem...najprv do copu, zle. potom vypnem boky, zle. tak teda drdol, a kedze nie som spokojna VZDY si to nakoniec rozpustim :D
no a napriek skoremu vstavaniu, z domu vyjdem po dlhych troch hodinach
caj ktory si rano zalievam, nikdy nestihnem vypit
na druhy den znovu dokola to iste
budicek o siedmej
zaliatie caju, ktory aj tak nevypijem
hodinove cesanie a aj tak idem strapata
o desiatej vyrazam z bytu, na krizovatkach utekam na vsetky cervene len aby som stihla busy a popri tom rozmyslam, kde robim chybu a preco stale meskam

AdamKrt

U mna ranny ritual:

- zazvoni budik, vstavam
- WC, mala potreba
- prezlecenie sa do domaceho uboru
- posteliem periny
- priprava ranajok a ranajkovanie
- umytie, utretie a odpratanie riadov
- hygiena tela + antiperspirant,
- hygiena ustnej dutiny
- WC, velka potreba,
- hygiena ruk a nakremovanie ruk,
- obleciem sa do toho, co si beriem do prace,
- zavolam priatelke
- pripravim si co si beriem do prace
- odchod pre barak a teraz v zime aj cistenie auta od snehu,
- ak este treba pomozem invalidnej babke vstat.

A hor sa do prace :)

Cely ranny ritual trva tak cca 100 minut.

bingham

jahodka...to nie je pravda...ked das rano rychlu sprchu...a vecer tiez...tak pokozke neskodis(rozdiel by bolo hodinove kupanie sa)

a v noci sa poti kazdy jeden clovek...nepisem ze musis smrdiet...ale myslim ze po sprche sa citi clovek lepsie :)