Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nchodim na malu potrebu

Príspevok v téme: Nchodim na malu potrebu
ibed

Ahojte poradte mi pijem velmi vela vody no na malu potrebu nechodim. S menstruaciou to nesuvisi. Mozem byt na nejaky druh potravy alergicka a preto nechodim mocit? Alebo v com to moze byť . Prosim ak mate nejake skusenosti tak poradte. Mozno nejake jedlo alebo caje. Aj ked vsetko som skusala no nic nepomohlo ani kava, uhorky, melon či urologicky caj.

Magy

kamoska to mala bezne, ked sme sli niekam a bol problem s permanentne obsadenymi zenskymi toaletami, alebo tam boli dlhe rady, tak sla na pansku a vsetkym sa vysmiala, ze tam stoja a preslapuju s utrpnym vyrazom na tvari a skrizenymi nohami... :))
osobne som to zazil niekolkokrat a nepametam jedineho cloveka, ktory by sa stazoval. chlapi sa tiez len smiali a "thumb up" :)

2bodka

musela som si to vygooglit, lebo som nemala tusenia, co to je, ale ako tak na to pozeram, rovnaky ucinok by mala pet flasa s odrezanym dnom :)

zaujimalo by ma, ci to niekto aj kupi, neviem si predstavit, ze by zeny cikali po stojacky FUUUJ :)

Lulu2011

2bodka - ved to moze byt to, ako som pisala, na to su specialne testy, opýtaj sa dr. a budes vediet na com si :) ved to musi byt aj obtazujuce nie? ked niekde ides, vkuse musis wc hladat :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nchodim na malu potrebu - Fórum - ZDRAVIE.sk