Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hlavy

Magy

moly56 radi psychoterapeutku v niektorych dalsich temach, kde je to tiez uplne neadekvatna rada vzhladom na rozoberany problem.
mam dojem ze ju netreba brat vobec vazne, niekto si sem prisiel ventilovat svoje komplexy alebo zabit nudu.

elllll

MAGY
praveze nic tomu nepredchadzalo ,rano som sa zobudila a zacala ma neznesitelne boliet hlava
den pred tym som sa vsak stretla s jednou susedou,s kt. som sa dlho nerozpravala,a ked mi mama hodila zapalky,tak vyslo ze som urieknuta,ale myslim ze urieknutie netrva tak dlho
ziadny uraz som nemala,lieky neberiem,alergie nemam,nikdy som nebola nejak vaznejsie chora

hlava ma boli uz tyzden,24h/denne , boli ma od spanku horom k druhemu spanku

Magy

ellllll - zase dalsi clovek, z ktoreho treba tahat dolezite informacie ako z chlpatej deky. Ludia, naucte sa prosim popisovat svoje problemy detailnejsie, dolezite su veci, co danemu problemu predchadzali, a myslite si, ze maju alebo mozu mat vztah k danemu problemu.

nepises co tomu predchadzalo - uraz, naraz, choroba, lieky, prechladnutie, nejaka zmena ziv. stylu, prostredia, v stravovani a pod.
taktiez by bolo dobre popisat lepsie, aka bolest, kde, ako dlho trva, akej intenzity.

takto mozes dostat len radu typu - daj si paralen/ibalgin a hotovo.

mimochodom, na urazenecke invektivy reagovat nebudem. ak ma niekto nieco proti mne sukromne, vie, kde moze najst moj email.

abcdefgh1234

Toto mam aja ale uz dlhsie pracujem na montazach a nieak buhuzial neni cas na lekara co som neni doma ale ja mam niekedy aj videnie ako cez hmlu musim stale zmurkat alebo si pretierat oci

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk