Som divna ked mi vadia ludia v mojej blizkosti?

Laurina22

Ja pri lekaroch nikdy nemam zdravy rozum...uz sa tesim na vyberanie stichov vo stvrtok:-)))Juch juch

Meretseger vies ja som taka krava empaticka ze tych ludi neposlem do prdele...

jankaaaaaaaaa

ako az tak to asi neprezivam ako ty :D ale ja skor neznasam ked v praci mame novych kolegov a ti nic nerobia, len chodia za mnou a cumia na mna co robim a ako robim a sleduju vsetko.. jezisi vtedy by som vrazdila :D

Meretseger

Nenávidím tie všeobecné drísty, čo sa vedú len pre to, aby reč nestála, a aj tak nikoho nezaujíma, čo odpovieš. Vždy sme sa kvôli tomu s mamou hádali, a o chvíľu začalo to jej známe "no jasne, máš na to DIAGNÓZU, že reaguješ ako blázon", etc.
Ľudia sú pokryteckí.
Keď mi tie reči prekážajú, bez okolkov pošlem dotyčného niekam, ináč by mi z toho hrablo.

Laurina22

Jankaaaaaa suhlasim s tebou

Neznasam ten falosny zaujem.Alebo ty si schudlaaaa?Ty mas nove satyyyyyyyy?A kto ti piiise stale???A preco sa stale usmievas na ten monitor?

Laurina22

Psychologa a gynekologa NIE meretseger!!!

I ked my zeny sa vzdy zamilujeme bud do jedneho alebo druheho...vsakze...dobre ti radim...NIE

Ty este k nemu stale chodis???Ten to dobre zneuziva...uz ta pretiahol?

jankaaaaaaaaa

ja z duse nenavidim, neznasam a je mi z toho zle, ked pridem do prace alebo do skoly, a osoby, s ktorymi niesom az taka naj kamaratka, alebo proste mame len ten "profesionalny" vztah pridu s vetou: "jeeeej super ty mas novy sveteeeeeer? odkial ho mas?" a taketo podobne trapne dristy slecien, ktore nezaujima nic ine, len to, co ma kto na sebe ako kto vyzera, aky kto ma makeup atd. ach :D

Meretseger

Laurina, môj psychológ, do ktorého som platonicky zaľúbená:)
Resp. som z neho totálne, ale totálne mimo! (Love hurts, a tak podobne...)