Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes na perách

nikina22

Ahojte. Nikdy som nemala herpes a teraz /asi/ sa mi objavil....neviem celkom ci je to herpes...neboli to ani nesvrbi ale na perach sa mi zacina vyhadzovat taky flak a mam pocit ze je to čím dalej tym viac viditeľné. Je mozne ze som sa len uhryzla....neviem...

Ako zistiť ci je to h? A co mi chce telo povedat kedze som ho predtym nikdy nemala? Chyba mi nejaky vitamin?
Dakujem za rady

melokri

Mne veľmi pomáha zovirax duo - lieky24.sk , hneď ako začína mravčenie,tak si to natriem a funguje. Je drahší,to áno ale ja nedám dopustiť.

Silva P.

Na herpes určite v prvom rade posilniť imunitu a popremýšľač, či nie si v strese, čo ťa rozčuluje, alebo niekedy stačí, že chýba dostatok spánku. Ale určite prelepovať, aby sa nešíril ďalej a na druhých. Náplasti Cosmos mám osvedčené. Dobre držia a urýchľujú hojenie. Popozeraj v hypáčoch alebo sa popýtaj v lekárni, určite budú mať min. niečo podobné.

Agnes998

Annie19: zacni chodit imunologicke a nech ti predpise Isoprinosine, najlepsie na dlhsie obdobie, zvysuje to imunitu a odolonost proti virusom

Annie19

Ahojte dievcata ja mam herpes posledne dva roky velmi casto bola som u lekarky a ta mi poradila B-komplex a nejaku masticku mam to brutalne velke na hornej polovici pere a je to velmi opuchnute ako keby mi niekto dal na hubu ani jest nemozem a kazdy na mna zazera ako na obludu poradte nieco rychle a spolahlive co fakt pomaha dakujem pekne za rady :)

RENKA1010

ahoj,aj ja práve bojujem s herpesom a mávam ho dosť často ale naj naj najlepšie je Aloe sprej za pár dní som mala po bolestí a to som mala aj na boku nosa aj vo vnútri aj na ústach.odporúčam!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes na perách - Fórum - ZDRAVIE.sk