Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Herpes na perách

Silva P.

Na herpes určite v prvom rade posilniť imunitu a popremýšľač, či nie si v strese, čo ťa rozčuluje, alebo niekedy stačí, že chýba dostatok spánku. Ale určite prelepovať, aby sa nešíril ďalej a na druhých. Náplasti Cosmos mám osvedčené. Dobre držia a urýchľujú hojenie. Popozeraj v hypáčoch alebo sa popýtaj v lekárni, určite budú mať min. niečo podobné.

Agnes998

Annie19: zacni chodit imunologicke a nech ti predpise Isoprinosine, najlepsie na dlhsie obdobie, zvysuje to imunitu a odolonost proti virusom

Annie19

Ahojte dievcata ja mam herpes posledne dva roky velmi casto bola som u lekarky a ta mi poradila B-komplex a nejaku masticku mam to brutalne velke na hornej polovici pere a je to velmi opuchnute ako keby mi niekto dal na hubu ani jest nemozem a kazdy na mna zazera ako na obludu poradte nieco rychle a spolahlive co fakt pomaha dakujem pekne za rady :)

RENKA1010

ahoj,aj ja práve bojujem s herpesom a mávam ho dosť často ale naj naj najlepšie je Aloe sprej za pár dní som mala po bolestí a to som mala aj na boku nosa aj vo vnútri aj na ústach.odporúčam!!!

kabel

robit nic, ta gulicka je bolestiva uzlina, pri herpese normalna zalezitost. Nestlacaj si to, ak ta to velmi boli, daj si napriklad ibuprofen na potlacenie bolesti a herpes mozes riesit este lokalne.

sonnaa

Mne sa spravil prvy krat herpes na dolnej pere a ktomu ma boli cela prava sanka,dokonca som si tam nahmatala(pod sankou) nieco ako gulicku neviem co mam robit

Textová Inzercia

HESTIA

Poskytujeme sociálne a zdravotné služby seniorom v Bratislave – Dúbravke na Bošániho ulici. Kontakt: riaditeľka Milada Dobrotková, 0902-144-492.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes na perách - Fórum - ZDRAVIE.sk