Herpes na perách

RENKA1010

ahoj,aj ja práve bojujem s herpesom a mávam ho dosť často ale naj naj najlepšie je Aloe sprej za pár dní som mala po bolestí a to som mala aj na boku nosa aj vo vnútri aj na ústach.odporúčam!!!

kabel

robit nic, ta gulicka je bolestiva uzlina, pri herpese normalna zalezitost. Nestlacaj si to, ak ta to velmi boli, daj si napriklad ibuprofen na potlacenie bolesti a herpes mozes riesit este lokalne.

sonnaa

Mne sa spravil prvy krat herpes na dolnej pere a ktomu ma boli cela prava sanka,dokonca som si tam nahmatala(pod sankou) nieco ako gulicku neviem co mam robit

ivkaivka

urobil sa mi 3 herpesy na ústach opuchli mi pery urobili sa mi aj na ústach zápar mávam aj horúčky ale len slabe. Použivam mastičku na herpsesy. A beriem vítamini centrum.... Chcela by som sa opytať či je to možne že mi opuchli tak pery čo mam stym viac robiť aby sa mi to čim skôr zahojlo

RNG

Nuz ked mas casto herpes, je to dokaz, ze mas slabu viralnu imunuitu. Na to nepotrebujes lekara, aby ti to povedal, to je zrejme.
A viralnu imunitu si treba zvysovat, najma dnes, ked nosime kazdy viacero virusov v tele a prebieha lekarmi dost nepovsimnuta viralna epidemia, ktgoru povacsimjne riesia vyckavanim , aby si to telo samo vybojovalo
No ale to zvysuje poskodenie tela a v prirode je dost antiviralnych, ktore nam v boji proti virusom velmi znacne pomozu. kedze tu radim rozne neskodne potravinove doplnky, neocakavajte, ze vam ich vas lekar poradi(cest vzacnym vynimkam), lebo sa o nich v skole nic neucil. Pozrite cez Google.sk pod rng herpes na rozne antiviralne z prirody, schvalene lekarmi ako neskodne potravinove doplnky , ale viacere maju silnu antiviralnu ucinnost, porovnatelne s antiviralnymi liekmi, ale bez ich skodlivych postrannych ucinkov

mandy6

Ahojte, ja som mávala herpesy každý mesiac a nevedela som sa toho zbaviť, používala som rôzne mastičky z lekárne, zubné pasty a neviem čo. Zbytočnosť. Keď som si povedala, že to nie je možné, stále to mať, išla som s touto ,,banalitou" všeob. doktorke. Predpísala B-komplex a takú vodičku, ktorú nemiešajú v lekárni. Je červenej farby s vysušuje herpes. Medzičasom som bola u imunologa, ktorý potvrdil, že mám slabú imunitu a preto aj tie herpesy. Baby, ktoré to máte často utekajte imunologovi! Vezme krv spraví testy a budeme mať už pokoj! Sem tam, sa mi to ešte objaví, dám si b-komplex, kvapkám si na to tú vodičku a za 3 dni niet ani stopy po nejakom herpese :-)

žužu

Ja mam herpes a davam si nanho obyčajnu štiplavu zubnu pastu.Ked si ju rozotriem trošku to štipe ale len niekedy ale zabera to supwr.ODPORUčUJEM

nikita1998

ja mam tri herpesy a neviem co si mam na to dat. su to take zvlastne su plne neakej tekutiny a hrozne to svrbi. prosim neaku radu

brent

ahoj ja mam herpes ale ma nehorazne pali a svrbi a syegli.prosim porad mi co mam stym robit.ale naj na dnes vecer.ak sa da nejaky domaci ucinok