Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priprava rano - muzi.

lienocka2

Asi polhodku odkedy sa postavím z postele. 10min.raňajky(chystám si ich večer), 10min.oblečenie + rýchle namalovanie a ďalších 10min. venčenie psa :-)

beskyd

zobudim sa, umyjem si zuby aby nebolo tak zo mna citit v praci to kilo cibule co som zozral tesne pred spanim, vyseriem sa, raz za mesiac sa oholim a osprchujem. dam si kavu a idem prec a cakam kym sa dalsi zbytocny den zase neskonci aby som si mohol ist dat pivo a domov tlacenku s octom chlebom a cibulou a dalsie pivo a potom spat:P

doubledog

mne to trva okolo 45minut
z toho 30 minut sa snazim prepnut zo spankoveho do pohotovostneho rezimu. co vyzera tak, ze sedim na gauci a cakam, kym sa moje telo rozbehne.

lost

no ani ja neviem co skor :D

ale nechce sa mi :D

tak hold nic nerobim..

nie som motivovany, tak naco mam nieco robit ? :)

arnie11

Lost
Stastny to clovek, co nema co na praci :-).
Ja neviem co skor a nechce sa mi :-(. A preto som skoncil tu na fore, ale este sa vratim k praci.

lost

arnie11

no ano, zadial som v stave IDLE - rozumej nemam co na praci :)

no ale ak by som mal, tak usetrim vela casu :D

arnie11

Lost Hm, to je zaujimavy postoj. Vsetky "aktivity" obmedzit ako stratu casu a potom vegetit niekde na sedacke ...
To nie je strata casu?
Inak mne to rano trva asi o dost dlhsie ako vascine muzov. Pokial sa nemusim ponahlat, je to aj viac ako hodinu. A to neratam cas od prebudenia, ale len od odlepenia z postele. Najprv zvycajne 2 min WC, umyt ruky, porozmyslat co na ranajky, naranajkovat, odlozit po sebe, hygiena, obliect sa, pobalit do prace (notebook a pod.). A hlavne nenahlit sa a nestresovat hned zrana, ved cez den toho bude este dost.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priprava rano - muzi. - Fórum - ZDRAVIE.sk