Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Naozaj sme raj pre vydriduchov?

Príspevok v téme: Naozaj sme raj pre vydriduchov?
nastvana

Dcera sa vratila z liecby u zazracneho cudzinca, ktory sa udomacnil na Slovensku. Uz ich je tu pozehnane, zda sa, ze Slovensko sa stalo rajom pre vselijakych vydriduchov, ktorych doma nechcu, alebo im pravom neveria. Tento uzasny clovek - vola sa Dr. Jozef Nema, stranka:

si svoje centrum nazval honosne klinika a rozbieha cinnost po celom Slovensku. Aj ked som dceru pred tym odhovarala, nedala si povedat. Teraz place a bucha si hlavu o stol, lebo musi ist konecne tam, kam mala ist uz predtym - k lekarovi. Akurat jej mohli ostat vyhodene peniaze a nemuselo jej byt tak zle ako teraz.
Kedy sa uz spamatame a uvedomime si, ze keby ti cudzinci boli naozaj taki perfektni, uz by sedeli nie na chudobnom Slovensku, ale niekde v New Yorku a svet by ich uznaval. A nemuseli by sa chvalit sami.
A aka preboha klinika! Ved klinika je nemocnica, kde su aj lozka, nie jedna miestnost na masaze a kecanie. Ti ludia uz skutocne nemaju sudnost ani stipku pokory. A tito nas chcu liecit?

podvedená

Reagujem na príspevok D. Jozefa Nemu, ako zrazu vie písať po slovensky, ako sa vie perfektne vyjadrovať ako vie perfektne štylizovať. Ktorú ste oblbli, aby za Vás ťahal z problémov? Možno veľa ľuďom ste pomohli, ale prečo nehovoríte o ľuďoch, ktorých ste dostali do finančných problémov, Koľko ste nabrali od nich peňazí, a nemienite to vrátiť. Kde máte to svoje čisté svedomie? Vy si žijete na vysokej úrovni, o čom svedčia vaše aktivity, ale čo tí ľudia ktorým dlhujete peniaze. Oni sa musia obraciať, aby za Vás platili dlhy! Dokedy ešte budete tak mátať ľudí??!!

Jozef Nema

Vyzývam všetkých tých, ktorí sú nespokojní a cítia sa byť podvedený, aby sa podpísali pod svojím pravým menom a nie vymyslenými prezývkami keď si stoja za tým, čo píšu. Čo sa týka môjho tetovania, nezdá sa vám, že je to moja osobná vec? Kde je napísané alebo uzákonené, že lekár, masér, terapeut či liečiteľ nemôže mať tetovanie?
Nikdy som nikomu neublížil, práve naopak pomohol. Ja o svojich úspechoch hovoriť nemusím, pretože moje úspechy sú viditeľné na mojich pacientoch. A že bola liečba podľa vás neúspešná? V tom prípade je to len vaša chyba, že ste nedodržali to, čo som vám povedal. Ja svoju prácu robím nie na 100 ale na 1000% a ak môj pacient pocúva čo mu hovorím, liečba je VŽDY úspešná.
S pozdravom Dr. Jozef Nema

mancika

Veru dávajte si velky pozor na liecitela vraj \\\"dr. Nemu\\\" on neni ziadny lekar ale manipuluje ludi ako nikto ktori mu uveria a hlavne zeny ktore su kus psychicky labilne, aky je to lekar ked sa zena musi vyzliect a premaka ju fakt. Je to velka loz ze on je lekar , ved titul ziadny len kecy-kecy dookola, vie vplyvat strasne na ludi a pytat za hovno velke peniaze, ak nie je klamar tak preco ma na krku tolko exekutorov? a ak sa tituluje za lekara tak preco nema na stene nejaky ten diplom z lekarskej fakulty? a co ze dr. u nas sa pouziva titul MUDr. nie? je to obycajny klamar a podvodnik ktory sa dobre bavi na sprostych ludoch a stahuje sa z miesta na miesto ked mu uz nieco hrozí., aby mu nepoznali dalsiu minulost, preco nepracuje tak nemocnici ak je lekar??????? nema on ziadne schopnosti len jednu velku a to MANIPULOVAT. A este zeny pozor, aj zeny ma rad velmi v inom slova zmysle. je to panovacny typ cloveka a len na seba myslí!

čerešňa

Je toho plno aj v rôznych TV staniciach. Pár pofiderných akože liečiteľov dokáže posielať energiu na konkrétnu osobu ktorá tam zatelefonuje, natára jej bludy o diagnóze, ktorú určí len tak z dátumu narodenia a mena, popritom ponúkne kamene ktoré by mali na danú vec pomôcť a vraj ešte za výhodnú cenu. Však toto je pekne choré a je mi zle keď vidím, ako im ľudia veria.

podvedená

Dajte si veľký pozor na Dr. NEMU! Je to človek, ktorému spočiatku dôverujete, ale potom z vás vytiahne posledný cent. Z okresu Vranov nejako rýchlo zmizol, ale pozoruhodné je, že si vo veľkom rozbieha svoju činnosť. Exukútorov má na jednu stranu, ale jemu sa zrejme darí! Dokedy ešte? Je to bezcharakterný človek!!!!

skepticka

petrzalka, myslim ze viem o kom hovoris. ona hlavne vyklada karty a robi vselijake predpovede naozaj sa tvari velice zasvatene, len nevie dobre po slovensky a niekedy jej clovek nerozumie. robi niekde v ruzinove v nejakej skole a je tam aj jej muz a ten tam ma cestovnu kancelariu a lifruju ludi do tej ciernej hory odkial oni pochadzaju.
horsie ale je ze ona robi take tie masaze co sa ta akoze nedotyka. to len nad tebou beha rukami. raz u nej bola moja dcera a potom jej bolo par dni priserne zle skoro umrela. nevedeli sme co sa deje az som ja isla potom do nitry na jedno skolenie co robi doktor rosinsky. on tama vysvetloval ze tieto praktiky su velmi nebezpecne, lebo ti sarlatani vlastne vytahuju z niekoho vselijake tie energie a potom ich hadzu zase na dalsieho kto si tam na tu postel lahne po nom. a ze v tej ich miestnosti je toho pozehnane, ze tam clovek moze na seba stiahnut vselico. normalne som cumela ked to vysvetloval a hned mi bolo jasne preco bolo vtedy dcere tak zle. uz by som k takej osobe nepachla ani keby mi sama dala za navstevu desat tisic eur. radsej normalnemu fyzioterapeutovi do nemocnice, nie takymto sarlatanom co navyse este aj so vselijakymi carami na cloveka idu. vsetko je to iba o prachoch, co najviac zarobit. a my sme sprosti, ze tomu verime, fakt. je to nasa chyba. bohvie odkial tato osoba sem prisla, na internete si pise ze z ciernej hory a aka je vraj oblubena a vyhladavana a uspesna. no, namojveru, keby clovek nevyskusal, aj by uveril. ja uz neverim ziadnemu cudzincovi. ako sa tu uz napisalo, kto je dobry, uplatni sa aj doma, alebo niekde vo vyspelej krajine. sem pride len odpad a podvodnici.

petrzalka

veru sme rajom pre takychto podvodnikov. v nasom baraku v petrzalke byva taka jedna rodina z byvalej juhoslavie. je ich tu ako maku, ta zenska na ktoru je byt napisany sem dotiahla celu svoju pocetnu familiu. tusim su z ciernej hory alebo zo srbska. ona sa vola jasmina a najskor len mala kozmetiku a kadernictvo na trnavke, potom zacala vykladat karty a teraz sa uz podpisuje ako znama liecitelka. je to pritom velka podvodnicka ktora z ludi taha peniaze a spravila si zo slovenska banku. ta rodina sa sprava v nasom dome ako posledni cigani, vsetkych rusia, su hlucni, neslusni, na nikoho neberu ohlad. niektorym uz vybavila trvaly pobyt, takze si dovoluju stale viac. ona ma plno znamosti, lebo vsetci si k nej chodia vykladat karty. co je ale najsmutnejsie, ze ona sa len tvari akoze nieco vie, v skutocnosti si vymysla a podvadza. ale ma velky talent presvedcit aj mrtveho, aka je strasna dobracka a ako vsetkym uzasne pomaha. keby ju ti klienti videli tu doma, co je to zac a poznali celu jej rodinu, tak by k nej nepachla ani noha. je mi luto kazdeho podvedeneho, ale slovaci su naivni a stale znova a znova davaju sancu klamarom.

RNG

Problem na Slovensku nie je, ze by tam bolo privela ludi, ktori sa daju oklamat, to je aj v inych krajinach, ale casom sa mnohi oklamani spoja a aktivuju a presadia rozne opatrenia a zakony, ktore lepsie ochranuju masy proti tym zbojnikom.
To zialbohu na Slovensku este nie je rozvinute dostatocne.
Poskodeny ani nevie, kde sa vlastne stazovat, vlada a samotna spolocnost este nezariadila dost istitucii na to a aj tresty za podvody su casto len iluzorne.
Za podvodnu cinniost, co tam robia rozni tzv lekari, politici a ini by v USA sedeli vo vazeni. Nehovorim , ze sa aj tu nerobia podvody, ale rozhodne nie v takej miere a ovela prefikanejsie, aby to zakaznik ani neprekukol,aby sa to nedalo nijak dokazat, inac by bolo s podvodnikom zle.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Naozaj sme raj pre vydriduchov? - Fórum - ZDRAVIE.sk