Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slepe crevo?

Príspevok v téme: Slepe crevo?
Matias

Prosim mozte mi poradit minulu stredu mi rano bolo zle nevracal som vsak ani hnacka nic mal som teplotu....poobede mi bolo uz fajn....potom mi do pondelka bolo dobre mal som vetry a sem tam som sa citit nafuknuty...v pondelok mi vsak rano bolo zle sa mi krutila hlava..vykonal som vsak velku potrebu a bolo mi lepsie....potom uz cely den nic....vcera od poobedia ma bolel podbrusok alebo mocovy mechur a semeniky...casto som hodil cikat (vrat to mozu byt sypmtomy slepeho creva ked sa nachadza v malej panve)....v noci som sa prebral nato ako mi bolo zle nic ma vsak nebolo potom to preslo....troska ma boli v pravom podbrusku ale ziadna velka bolest...aj ked si tam stlacim ma to neboli...skusal som aj skocit zo stolicky a nic..neni mi inak vobec zle aj pri chodzi mam chut do jedla...nevraciam..dakujem za kazdu radu

matias

tak mna by potom lamal uz tyzden a nezda sa mi ze by som bol odolny proti bolesti...mna teda brucho neboli...akurat vcera ten mocovy mechur...a co som sa prebral v noci ze mi bolo zle ale behom ani nie 5 minut to preslo... to bolo asi tym ze som sa dako divne zalezal..lebo som sa prebral v tej istej poloho ako som zaspal..chut do jedla mam...na vracanie mi neni...ani slaby sa necitim...len si stale stlacam brucko ako sprosty :D tak ktovie ci uz ma aj s toho neboli

Magy

pri slepaku je to individualne, zalezi od toho aku ma dany jedinec silnu imunitu-konstrukciu. mna slepak lamal 4 dni, kym ma dostal do stavu, ze som bol donuteny ist za lekarom. aj to ma vykopla kolegyna, lebo sa na mna nemohla uz divat :)
lekarovi stacila minuta a v priebehu pol hodiny som uz lezal pod narkozou na operacke.
zapaleny slepak je vacsinou neustupcivy progredujuci stav, zhorsuje sa to dost rapidne - bolesti brucha, citlive brucho, zvracanie (nie kazdy), strata chuti do jedla, studeny pot, bledost, horucky, neskor clovek rapidne slabne aj fyzicky, zavrate, moze odpadnut - to uz je akutny stav, ked je apendix zapaleny alebo praskne. prasknuty apendix moze byt aj fatalny.

Magy

pohyb pomaha peristaltike criev. taktiez zlozenie stravy. skus obmedzit tazke jedla, tmave maso a peciva z bielej muky, trochu viac chrumaj zeleninu, ovocie, celozrnne pecivo alebo chlebicky...

matias

jasne ze budem a urcite pojdem...som si vsimol ze aj v pondelok mi bolo zle ale ked som vykonal velku potrebu mi bolo lepsie...mam vsak skor zacpu, hnacku nemam....pri pohybe mam ale nic neboli...to uz skor ked som v klude mam divnejsie pocity

Magy

skor mam podozrenie na tu crevnu chripku, ako pises ze aj bolesti svalov. zrejme si sa vsak z toho dostal lepsie, mas silnejsiu imunitu. ale velmi by som na tom nevsadzal, bud v strehu a pokial sa objavia alebo zopakuju dalsie priznaky, ziadne samoliecitelstvo, ale pekne naklusat k lekarovi. ok?

matias

vcera vecer ma boleli akurat nohy...a unava minulu stredu ked som mal aj teplotu...inak nic....tak pytala si sa ci nejake lieky tak som napisal vsetko ja viem ze neriesa pricinu...myslis ze by to mohol byt slepak?

Magy

bola na zaciatku alebo v priebehu tych problemov nejaka unava, malatnost, boleli ta nohy alebo klby?

paralen a hylak NIE SU lieciva, kedy si to ludia uz zapametate? su to len utlmovace bolesti ci inych neprijemnych prejavov ochoreni, v pripade hylaku napr. naduvanie, ale neriesia skutocnu pricinu ochorenia. NIKDY!

ak sa prejavia v najblizsich dnoch akekolvek dalsie problemy, chod rozhodne za lekarom a popis mu vsetko. je lepsie podchytit zapal slep.creva alebo pankreasu ci nieco ine skor, ako dostanes vysoke teploty a bude ti uz naozaj zle.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slepe crevo? - Fórum - ZDRAVIE.sk