som tehotna???

Príspevok v téme: som tehotna???
batole

ahojte...
Prosim o radu; je mozne, ze som tehotná, aj ked som este pred 2 tyzdnami mala menzes a od jeho ukoncenia som s priatelom este nemala pohlavny styk? Mam totiz "divne" pocity a to; citim rozne vone, pachy,..., som ospala a malatna, pobolieva ma hlava a momentalne mam zvysenu teplotu.
vopred dakujem

batole

ahoj \"batole\" to iste prezivam ja teraz este len v sobotu mi skoncil normalny Menzes a mam pocit tehottnosti, som druho rodicka ale teraz sa citim upplne inak dnes ma naplo pri pozerani na jedlo, bolia ma prsia, a mam pocit ze som v tom. a m som mala normlane a je to mozne...

lilinka

ahoj Karin, no ja som na tom podobne: mala som posledne od 23. sept. a teraz som v 6.týžni..nie je to úžasné...od skončenia menzesu sme mali styk každý deň..a teraz sa veľmi teším že nám to vyšlo, ukázal mi to aj test aj som bola na ultrazvuku...a veľmi sa tešíme, lebo mám 6 ročnú dcérku....ale tá o tom ešte nevie:o)

karin

Ahoje, poslednu menštruaciu som mala 23.septembra, pocas vypocitanych plodnych dni som mala styk alr mrnštr. mam nepravidelnu.co vy na to????prosim o radu

Lilu

teraz su vsetci naokolo chori, mozno si prechladla alebo co, ale co sa tyka toho menzesu, no mozes byt tehotna kluden aj ked mas menzes, kamaratka mala menzes az do piateho mesiaca tehotenstva...ked mas podozrenie, zajdi radsej k lekarovi, nech to omrkne

alenaki

Ahoj, tvoje stavy mozu mat vela pricin, nemysli hned na \'tehotenstvo\'! Ak si mala posledny cyklus upne normalny, bez zmien, trvajuci tolko dni ako predtym, nemyslim si ze sa treba obavat. Tvoje momentalne nalady moze mat nasvedomi uz i stres v ktorom sa momentalne nachadzas.

ringy

Ahoj!Pre istotu zájdi k lekárovi,možno je to len nejaký vírus alebo krátkodobé oslabenie organizmu.Navrhujem uroBiť si tehotenský test.Napríklad ja som momentálne v 6 týždni a cítim sa ako keby som bola 16.ročná.Je to nádherný pocit,keď v mojom brušku rastie nový človiečik.prajem Ti aby bolo všetko v poriadku.

safirra

shakira 17, kolko mas rokov?? ja by som uz tiez chcela mat babanko, ale viem ze na to nemame s partnerom este prostriedky a este tri rocky nam neuskodia:)) ja mam onedlho 20