Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladaju sa spolubojovnici na chudnutie, uz len zvolit spravnu dietu

hedka

Ahojte,rada si čítam vaše výzvy,pred 9 mesiacmi som sa začala zdravo stravovať,mala som 116 kg,teraz vážim 93kg schudla som vdaka tomu 23kg,mám pred sebou ciel do 13.júna 2013 ešte 17kg schudnúť,dúfam,že sa mi to aj podarí.Nikdy predtým sa mi nepodarilo schudnúť,tolko kg so žiadnou dietou,a to som vyskúšala za 30 rokov všetko možné!!!Jedine jojo efekt,ten sa daril po každý raz.Teraz mám 49 rokov.Prajem všetkým pevnú vôlu,tú som ja nikdy predtým nemala.

Monix

ahoj jessical,

gratulujem k uspesnemu schudnutiu.

Vies a co sa tyka 5 kilov dole ze to nie je nic a zbytocne tak s tymto nazorom nesuhlasim..
Bo ked sa clovek neciti sam dobre a nie je spokovny s tym ako vyzera, treba s tym nieco robit.. lebo takto sa bude iba strapit a v niektorych pripadoch aj zatazovat okolie svojou nespokojnostou...
Tolko len k tomu moj skromny nazor ;)

JessicaI

Dievcata ja som sa tiez dala na chudnutie, ale to preto ze mam 30kg navyse... zle sa mi snurovalo, dychalo, necitila som sa v poslednej dobe dobre. Do toho som bola zufala s toho, ze sa mi nedari na seba nic kupit a vo vsetkom vyzeram hrozne. Ked uz som sa nevladala zdvihnut z gaucu som si povedala, ze stacilo. Tak som si povedala, ze takto zit nechcem a zacala som najskor s Dukanovou dietou a neskor som presla na mensie mnozstva jedla 5x za den bez cukrov s obmedzenim mucnych jedal. Raz za cas si doprajem aj sladke ale len asi raz za 2 tyzdne.
Necvicim pretoze od cvicenia vzdy priberam aj ked neviem preco to tak u mna je. Chodim na prechadky a snazim sa co najviac hybat. Zacala som viac preferovat schody a nie vytah. Od septembra mam dole nieco cez 10kg. Som spokojna. Este by som chcela odkazat mladym dievcatam aby nedrzali nezmyselne diety pre par kg navyse. Kazda jedna dieta sa vypomsti kg naviac. Ja som az teraz som zistila aka som bola v mladosti hlupa ked mi vadilo 5kg navyse a drzala som diety. Teraz by som bola stastna keby som mala tie kg co vtedy a citila by som sa krasna aj s par kg navyse. Netreba spekulovat pokial to nieje fakt nutne.

slimacka

ahoj, ja som drzala niekolko detoxikacnych diet. bola som s nimi spokojna. treba si vsak dat pozor, aku dietu si vyberies, nakolko moze byt pri niektorych velky deficit vitaminov a mineralov. pozri si tuto stranku, kde najdes naozaj vela diet www.dietyachudnutie.sk a mozes si vybrat tu, ktora by ti najlepsie sadla.

Monix

winky hej hej presne ta knizka :)

Ako niektore tie recepty su fakt neskutocne chutne a lahko stravitelne :)

No len ten sport tam musim este zakomponovat pre spevnenie postavy a potom nie je o com :)

Kupila som si vlastne tu knihu preto ze som uvidila jednu moju kamaratku po case a kukam,: "Vy vole, ako super vyzeras"
A vlastne ona mi povedala o tej knizke, ale ona fakt skutocne dodrzala ten mesacny program na chlp.. a dole dala 10 kg a o mierach ani nehovorim..a teraz co uz je pol roka od toho stale dobre vyzera :)

winki

Monix...ak máš na mysli knižku od A. Mančingovej, tak gratulujem je to fakt super aj ja som sa nou inspirovala síce som nikdy ten jej plán nedrzala ale jej recepty používam podla nálady a chuti a toho čo je po ruke :D. Dobré su tie jej rady a ktomu pravidelný sport hodinka cardia kazdý druhý den a máš super postavu.

sweater*

spravna dieta je akurat tak zdravy zivotny styl + samozrejme zdrava strava. zbytocne tryznenie tela, nasledny jojo efekt neni ta spravna cesta

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladaju sa spolubojovnici na chudnutie, uz len zvolit spravnu dietu - Fórum - ZDRAVIE.sk