Nevera

Príspevok v téme: Nevera
ursula555

Musím to dostať zo seba von, cítim sa úplne mizerne. Potrebujem nejaké slová podpory. S jedným mužom sa stretávame, on pred väčšinou kamarátov tvrdí, že som kamarátka, nevedia o tom jeho rodičia, ani nič, a ťahá sa to pomaly dva mesiace. Som zaľúbená, ale včera... Jednoducho bola som sa baviť v podniku, a vypila som si. Nezvyknem to preháňať, ale teraz to bolo strašné. Na tej akcii som stretla muža, ktorý sa mi predtým strašne páčil a iskrilo to medzi nami. Ja hlúpa a doslova "ožratá" (pardon za výraz) pod vplyvom alkoholu som nejako neodolala, a bozkávali sme sa, potom sa to dostalo až k sexu, ale trvalo to možno 10 sekúnd lebo nás ktosi vyrušil, už neviem presne ako to bolo. Najhoršie je, že ja som zástanca vernosti a lásky, nevedela by som to odpustiť, strašné mám výčitky svedomia:( Za triezva by som to nikdy neurobila. Nikdy predtým sa mi nič také nestalo, a hovorila som si že sa mi to ani nikdy nestane, absolútne nechápem, a neviem, čo mám teraz robiť. Ten muž s ktorým sa stretávam a ktorého ľúbim, bol aj môj prvý, čo sa týka intímnych vecí. Neviem ako sa mu pozriem do očí. Trápim sa. Najradšej by som to dostala zo seba von, povedala niekomu, ale nejde to. Keby sa to dozvedel tak je to koniec vzťahu, a to by som radšej umrela :( Prosím ľudia, help :( cítim sa ako najväčšia špina... pošliapala som razom svoje zásady, takýmto úletom :(

Zdenci

Ursula, tiež som pošlapal svoje zásady :( ...bol som na dnes, mal som triašku, nevedel som dýchať, nechcel som jesť ani piť . Zložil som sa sám zo seba , že ako som to dokázal :( Dostal som druhú šancu, ano počuješ dobre dostal som tú šancu dokázať že to bol omyl, a hrubý prešlap a že vážne milujem, aj ked viem že to nebolo jednoduché pre moju polovičku ale do smrti ju budem nosit na rukách, a milovat ju nadovšetko ! Viem že nezabudne, ved to sa nedá , ale spravím všetko preto aby som mal jej doveru a nesklamem ju.