Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trampolína - schudli ste niekto vďaka pravidelnému cvičeniu na nej?

Príspevok v téme: Trampolína - schudli ste niekto vďaka pravidelnému cvičeniu na nej?
ja7458125

Ahojte, ako už je spomenuté v nadpise, zaujíma ma, či niekto schudol tým, že denne "hopkal" na trampolíne :) Som dosť lenivá teraz cez zimu, v jeseni som chodila aj do fitka, potom som to časovo nestíhala, v lete veľa športujem v prírode, no aj tak mám problém s váhou, nakoľko ja sa so sladkým mám veľmi rada :)))
Trampolína mi príde zábavná, tak ma napadlo, či by som na nej aj nemohla napr. niečo zhodiť :) - aby ma to viac inšpirovalo :)) ďakujem

RNG

Inac zle travenie dodava aj malo zivin a tiez materialov potrebnych na tvorenie neurotransmiterov.
Zle travenie moze byt povodna pricina stoviek roznych zdravotnych problemov.
Pavanie v pomerne studenej vode(24 stupnov celzia) spali najviac kalorii,az 900 Kcal/hod, cast zo sacharidov na tvorenie mechanickej energie, cast z tukov na termogeneraciu.

RNG

Pomale travenie je casto z nedostatku zaludoicnej kyseliny, ked jedlo sedi v zaludku hodiny ako tehla a caka, kym sa vyluci dostatok kyselin. Moze to byt aj z nedostatku mikrovlaknin ba dokonca aj enzymov.
Motilita v crevach je tiez stimulovana mikrovlakninami, crevo sa ma do coho "zapriet"
Nuz coho mas malo sa da lahko doplnit.
Rada na zvysenie mnozstvoa kyselin v zaludku,
s tazkym bielkovinnym jedlom nepi a neried si kyseliny aspon 2-3 hodiny.
Az potom pi, aby sa to splachlo do crev a telo sa precistilo. Pit treba hodne, ale nie s velkym alebo tazkostravitelnym jedlom.

.........

RNG, myslíte, že tramp. môže pomôcť pri probléme s pomalým trávením? minimálne je super na pozitívne zlepšenie psychiky, človek sa na nej odreaguje, za 15min je mokrý ako myš, pokiaľ na nej napr. simuluje beh a pod.

RNG

Trampolina podporuje pruznost organov a cirkulaciu, ci uz krvi alebo lymfy.
Ze by mala nejaky vplyv na chudnutie, o tom velmi pochybujem. Netreba verit kazdej reklame vyrobcov.

ja7458125

ja som si kupila takuto fit trampolinu mensiu aj tym drzadlom a ta je normalne dovnutra
www.youtube.com

U nas ma tiez sused taku tu velku so sietkou, ale tak ti ju vyuzivaju naplno, ale to maju taku tu obrovsku, kde naraz skacu aj 4 deti cez 10r :)))

Magy

ahoj, netusim kde ju chces mat, v panelaku asi nebyvas... :)
trampolinu si kupili susedia a dali ju za dom na dvor, za mesiac sa im tam uz len susila na dvore v kute, po pol roku ju predali. a to bola taka paradna, so sietkou.
viac srandy si uzijes so svihadlom, je univerzalnejsie, mozes ho nosit skoro vsade, ale trampolinu tazko :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trampolína - schudli ste niekto vďaka pravidelnému cvičeniu na nej? - Fórum - ZDRAVIE.sk