Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pečivo pri diéte

maruska123

veves ano, kaloricky su na tom rovnako, lenze celozrnne ma lepsi glykemociky index, tj zasyti na dlhsiu dobu

ale musi byt fakt celozrnne, v tom mas pravdu, ze supermarkety predavaju len prifarbovane pecivo, bohuzial

veves

mne raz moja dietologicka povedala, ze nerozumieme poriadne rozdielu medzi bielym a tmavym pecivom a vidime v tom nahradu za biele a ziadne gramy naviac. povedala, tmave ma rovnaky podiel kalorii akurat obsahuje viacej vlakniny (aby si ziskala potrebnu vlakninu , zjedz aspon kilo takych rozkov na ranajky.). A ze kto chce ozaj tmave pecivo, nech laskavo nekupuje v tescu, lidli a pod. pretoze 80% su to len tmave farbiva.
takze pokracujem v bielom, schudla som, zijem, dycham, pracujem, hadam ma ten biely rozok rano nezabije raz:)

katkakk

Jedávam celozrnné alebo čierny chlieb. DENNE, kvoli vláknine, ovsené vločky/musli nemusím. Prečítaj si toho o pečive viac, nie je také nezdravé ako sa o ňom píše. Niekedy mám pocit, či sa len nechcú prezentovať spoločnosti produkujúce cereálie, tak pečivo zatracujú ako sa len dá.

xdanielax

ja tiez nevynechavam.
snazim sa celozrnne, i ked niekedy jem aj tmave (viaczrnne), grahamove a z casu na cas aj obyc. chlieb :-)

dana660xz

iba celozrnné a najlepšie len 1 kúsok denne, maximálne dva kúsky (žemličky).
a samozrejme nie na večeru .

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pečivo pri diéte - Fórum - ZDRAVIE.sk